Справдився прогноз «Трускавецького вісника» щодо голови Дрогобицької РДА

By  | 15.08.2018 | Filed under: Новини

Сьогодні, 15 серпня, на офіційному сайті Президента України опубліковано розпорядження Президента №116/2018-рп «Про призначення Андрія Шевкенича головою Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області». В тексті розпорядження читаємо:

«Призначити Шевкенича Андрія Івановича головою Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області з 20 серпня 2018 року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства».

62-літній Андрій Шевкенич – депутат Дрогобицької міської ради від БПП «Солідарність», довгий час працював начальником відділу охорони здоров`я Дрогобицької міськради, після залишення цієї посади за власним бажанням працював лікарем в одному з санаторно-курортних закладів Трускавця. Він – Заслужений лікар України, тривалий час очолював Дрогобицьке районне територіальне медичне об’єднання.

Про те, що Андрій Шевкенич є найімовірнішим кандидатом на посаду голови Дрогобицької РДА, «Трускавецький вісник» писав ще 8 травня (посилання http://protruskavets.org.ua/drohobytsku-rda-mozhe-ocholyty-andrij-shevkenych/).

Є інформація, що посаду першого заступника Андрій Шевкенич може запропонувати колишньому заступнику міського голови Дрогобича Петрові Суді.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви