100 днів Богдана Матківського

18.03.2015 | Filed under: Некатегоризовано

/Звіт народного депутата України Богдана Матківського про роботу за 100 днів/

Увійшов до складу Фракції «Блок Петра Порошенка», Комітету з питань економічної політики. 4 грудня був обраний секретарем Комітету з питань економічної політики.

Увійшов до складу групи «Україна – понад усе».

Увійшов до міжфракційного об’єднання депутатів Львівщини.

Увійшов до складу міжфракційного об’єднання «Самооборона Майдану», створеного у Верховній Раді України 12 грудня 2014 року.

Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою.

Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія.

Член групи з міжпарламентських зв’язків з Фінляндською Республікою.

Депутатська діяльність

1. Станом на 05.03.2015 р. отримав 129 вхідних листів. Основна тематика звернень: зловживання службовим становищем посадовими особами, зайнятість населення, питання соціальної та комунальної сфери, законотворча ініціатива, визнання учасників АТО учасниками бойових дій та інше.

2. Подано 57 депутатських звернень до органів державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів, до міністерств та відомств, а також до Генеральної прокуратури України з актуальних проблем, порушених виборцями у листах і підчас прийому громадян.

3. Відкрито 5 громадських приймалень – у мм. Дрогобичі, Трускавці, Стебнику, Бориславі і Дрогобицькому районі.

4. 10.12.2014 р. разом з іншими депутатами подав законопроект №1362 – проект Закону про внесення змін до Закону України “Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів” (щодо мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді), що стимулюватиме розвиток виробництва та створення нових робочих місць.

5. 16.01.2015 р. разом з іншими депутатами подав законопроект №1788 – проект Закону про внесення змін до статті 124 Конституції України (щодо визнання положень Римського статуту).

6. Оприлюднив чітку позицію щодо роботи та відставки Генпрокурора Вiталiя Яреми. Командно зiбрані питання до Генпрокурора були озвученi та прописанi в депутатському запитi.

7. 23.01.2015 р. подав законопроект №1823 – проект Закону про внесення змін до Закону України “Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань” (щодо поширення дії Закону на фізичних осіб).

8. 26.02.2015 р. під час зустрічі у сесійні залі Дрогобицької районної ради поінформував виборців проведену роботу щодо переходу Добровольчого батальйону «ОУН» під юрисдикцію Міністерства оборони України. З цього приводу разом з командиром батальйону Миколою Коханівським мали зустріч з міністром оборони Степаном Полтораком. Впевнений, що з відповіддю не забаряться і Батальйон «ОУН» першим серед добровольчих батальйонів увійде до складу Збройних сил України.

9. 24.02.2015 р. взяв участь в нараді у Львівській облдержадміністрації під головуванням заступника голови ОДА Ірини Гримак, на якій розглядалось питання щодо відновлення водопостачання Дрогобича, Трускавця, Стебника і Дрогобицького району. Вдалося досягти компромісу у цьому питанні і того ж вечора ПАТ «Львівобленерго» відновило електроживлення об’єктів КП «Дрогобичводоканал», що дало змогу вже через 8 годин подати воду до помешкань.

10. 02.03.2015 р. зустрівся з Главою УГКЦ Святославом (Шевчуком). Говорили про Церкву, націю і державу.

 11. 03.03.2015 р. разом з депутатами подав законопроект №2282 – проект Постанови про звільнення Демчишина В.В. з посади Міністра енергетики та вугільної промисловості України.

12. 05.03.2015 р. був запрошений на телевізійний ефір «Радіо Свобода», вів конструктивний діалог щодо депутатської діяльності. Цього ж дня провів зустріч з молодим активом Дрогобиччини.

13. Зайняв чітку позицію та підтримав на законодавчому рівні зміни до Кодексу адміністративного судочинства України та Законів України “Про боротьбу з тероризмом”, “Про Службу безпеки України” та визнання «ЛНР» та «ДНР» терористичними організаціями.

14. 12.03 2015 р. подав звернення до Президента, Прем’єр-міністра, Міністерства економіки і Міністерства фінансів щодо економічної реформи, яка була озвучена мною під час передвиборчої компанії.

Громадська діяльність

1. Проведено засідання науково-технологічної ради у мм. Стебнику, Трускавці, Бориславі, Дрогобичі і Дрогобицькому районі під час яких зібрано науковий потенціал регіону задля формування чіткої програми виходу з кризи регіону «Наука – виробництво – добробут» та подальшого соціально-економічного розвитку Дрогобиччини. Основні акценти зроблено на відновленні виробництва, зайнятості населення, імпортозамінності продукції, створенні самодостатніх громад.

2. На Різдвяні свята організував відпочинок 30-х дітей з Дебальцевого Донецької обл. та супроводжував їх в дорозі. Діти провели Різдво в карпатських селах, їздили на екскурсії до Львова, Дрогобича, Трускавця.

3. Відбувались зустрічі з представниками влади, громадськості Дрогобиччини, журналістами, під час яких обговорюються актуальні проблеми соціально-економічного і політичного життя у громадах виборчого округу.

4. Долучився до роботи над книгою про 12-ту сотню Самооборони Майдану, в якій буде висвітлена участь патріотів у Революції Гідності.

5. 15.03. 2015 р. взяв участь у відзначенні річниці з дня створення першого добровольчого батальйону ім. С.Кульчицького Національної гвардії України в м.Ізюм на Харківщині, вручив бойовим побратимам нагороди. По дорозі до Ізюму в Чугуєві разом з народним депутатом Андрієм Антонищаком випадково вдалось привернути увагу міліції щодо поширення наркотичних засобів в місті. За цим фактом правоохоронці проводять розслідування.

Богдан Матківський, народний депутат України від виборчого округу № 121

Додаток. Виклад деяких депутатських звернень

До мене, як до народного депутата України, надійшов лист від секретаря Дрогобицької міської ради щодо скрутного фінансового стану комунального підприємства «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради.

У листі йдеться, що КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради, є ліцензіатом Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та цілодобово здійснює надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення для міст Дрогобич, Трускавець, Стебник, Борислав і тринадцяти сіл Дрогобицького та Стрийського районів, тобто є водоканалом регіонального значення.

Попередньодіюча комісія НКРРКП від 30.05.2014 р. прийняла Постанову № 634 про встановлення “єдиних” тарифів на послуги КП “Дрогобичводоканал” ДМР, які вступили у дію з 01.07.2014р.

Найбільшим споживачем підприємства є ТОВ “Трускавецький водоканал”, споживання якого становить 52% від загального обсягу наданих послуг. Дане підприємство не є ліцензіатом НКРЕКП, відповідно, тарифи на послуги підприємства встановлює місцевий орган самоврядування.

ТОВ “Трускавецький Водоканал” упродовж дванадцяти місяців не виконує умови договору на подачу води та водовідведення, у результаті таких протиправних дій станом на 26.01.2015р. утворилася заборгованість 8.1 млн. грн. У 2014 році дане підприємство здійснило оплату за надані послуги у розмірі 69%.

Для стягнення з ТОВ “Трускавецький Водоканал” заборгованості у грудні 2014 року Дрогобицький міжрайонний прокуратур звернувся з позовом до Господарського суду Львівської області. ТОВ “Трускавецький Водоканал” у відповідь звернувся до Львівського окружного адміністративного суду щодо скасування Постанови № 634 від 30.05.14р про встановлення тарифів.

Ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 15.12.2014р. розгляд справи призупинено у зв’язку з проведенням ліквідації відповідача – Нацкомісії. Розгляд справи про стягнення з ТОВ “Трускавецький Водоканал” заборгованості на даний час призупинено до розгляду Львівським окружним адміністративним судом справи про скасування Постанови держаного регулятора.

***

2 лютого 2015 року звернувся з листом до Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана з проханням розглянути питання пришвидшення процедури ліквідації Національної комісії з регулювання ринку комунальних послуг.

***

4 лютого 2015 року скерував Депутатське звернення Голові Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Мартиненкові М.В. з проханням від шахтарів ПАТ Стебницького гірничо-хімічного підприємства «Полімінерал» (колишнього ДГХП) щодо необхідності прискорення ухвалення у другому читанні законопроекту про внесення змін до статті 1 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» щодо працівників калійно-магнієвих копалень. Нагадав, що 14 серпня 2014 року цей проект Закону України був прийнятий за основу у першому читанні та перебуває на доопрацюванні Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

***

10 лютого 2015 року звернувся з листом до голови Всеукраїнській асоціації «Укрмолодьжитло» Швадчака B.C., в якому висловив вдячність за проявлену ініціативу щодо законодавчого вирішення низки проблем із забезпечення молоді житлом та готовність до співпраці зі мною, як з народним депутатом України. Я наголосив, що в межах повноважень, передбачених законом, усіляко захищатиму права молодих сімей та одиноких молодих людей.

***

4 лютого 2015 року надіслав Депутатське звернення Генеральному прокурору України з проханням відреагувати на отриману мною заяву від ГО «ДЕРЖАВА» щодо незаконних дій та зловживання службовим становищем першого заступника начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Дейнеки A.M. Зокрема, йшлося про необхідність забезпечити органами прокуратури перевірку фактів і повний всебічний розгляд цієї заяви, а також вжити заходів до вирішення питання по суті.

***

10 лютого 2015 року у депутатському зверненні до Прем’єр-міністра України було висловлено прохання громади с. Ролів Дрогобицького району щодо виділення коштів для реконструкції з добудовою Ролівської СЗШ 1-ІІ ст. Кошторисна вартість становить 5 052 212 грн. Школа розташована в чотирьох приміщеннях, кожне з яких без проточної води, внутрішніх туалетів, без спортзалу, їдальні. В школі навчається 100-118 учнів. Село Ролів віддалене від інших сіл на відстань понад 11 км.

***

10 лютого 2015 року звернувся із депутатськими зверненнями до Дрогобицької Бориславської і Стебницьких міських рад з проханням розглянути можливість надання родині вимушених переселенців з Автономної республіки Крим Джамхірова Джамолітдіна Фатхутдіновича , у якій 6 дітей, придатне для проживання житло з фонду комунальної власності (чи інших джерел), в тому числі шляхом оренди з правом викупу, приватизації тощо.

Джамхіров Джамолітдін Фатхутдінович є активним і постійним учасником АТО.

***

16 лютого 2015 року звернувся до прем’єр-міністру України Яценюка А. П. з депутатським зверненням щодо реалізації проекту будівництва сучасної вітроелектростанції в Дрогобицькому районі .

У ньому йдеться, що ТОВ «Дрогобич Енержі» (надалі-Компанія) заснована французькими компаніями «БЕТЕН ЕНЖЕНЬЄРІ» та «ВАЛОРЕМ» у 2010 році для розвитку проекту будівництва вітрової електростанції (надалі – ВЕС) на території Дрогобицького району Львівської області.

Загальний обсяг інвестицій, необхідних для будівництва запланованих потужностей, складає орієнтовно 75 млн. євро. Запланований початок будівництва – середина-кінець 2016 року, операційний період – 20-25 років. Реалізація проекту не потребує видатків з Державного бюджету України та місцевих бюджетів. Проект повністю реалізовуються за кошти приватних іноземних інвестори, отримані попередні погодження від ЄБРР про виділення кредитних ліній для фінансування проекту. Очікуються надходження до місцевого та державних бюджетів від плати за користування земельними ділянками, сплата податку на прибуток та ПДВ після введення ВЕС в експлуатацію, створення додаткових робочих місць, безкоштовне будівництво інфраструктури (дороги), використання місцевих будівельних матеріалів та компаній, посилення туристичної І привабливості району та підвищення енергетичної незалежності держави у цілому.

Наразі ТОВ «Дрогобич Енержі» завершило техніко-економічне обгрунтування проекту, яке включає у себе: аналіз наявних земельних ділянок для реалізації проекту, наявність технічних можливостей підключення по електричних підстанцій, геологічні та геодезичні роботи, майкросайтинг, тощо. Окрім цього, між компанією та Львівською обласною державною адміністрацією було підписано Меморандум про підтримку проекту. З метою збору інформації щодо сили та напрямків вітру було встановлено вітровимірювальну щоглу. Також компанія завершила виконання Оцінки впливу на навколишнє середовище (за українськими і міжнародними стандартами), соціальний і економічний план, провела спеціальні дослідження та підготувала відповідні звіти щодо візуального та акустичного впливу ВЕС, провела громадські слухання на території Урізької, Ясенице-Сільнянської, Опаківської, Попелівської сільських рад та Підбузької селищної ради, на яких було схвалено проект,розробила та затвердила детальний план території та відповідний проект землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб, а саме розміщення ВЕС із необхідною інфраструктурою.

Наступним етапом реалізації проекту ТОВ «Дрогобич Енержі» є передача земельних ділянок в довгострокову оренду та зміна цільового призначення – для будівництва ВЕС.

У зв’язку із тим, що земельні ділянки, визначені під будівництво ВЕС, розташовані на території державних лісових господарств, рішення про початок розроблення проекту землеустрою для відведення даних земельних ділянок приймається Кабінетом Міністрів України і, після розробки, погоджується Кабінетом Міністрів України.

ТОВ «Дрогобич Енержі» отримано земельну документацію, у тому числі нотаріальне погодження від землекористувачів земельних ділянок (державних лісових господарств) на вилучення земельних ділянок загальною площею 5,52 га відповідно до ст.ст. 123, 124 Земельного кодексу України та звернулося до Львівської обласної державної адміністрації про ініціювання підготовки проекту розпорядження Кабінету Міністрів України.

Вищезазначена процедура підготовки проекту розпорядження Кабінету Міністрів України розпочата у квітні 2013 року шляхом отримання відповідних погоджень від органів виконавчої влади: лист Львівської обласної державної адміністрації, доручення Департаменту забезпечення документообігу секретаріату Кабінету Міністрів України, Державне агентство земельних ресурсів України, Державне агентство лісових ресурсів України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство фінансів України. Вищезазначені погодження проекту розпорядження Кабінету Міністрів України отримані протягом 14 місяців.

27 листопада 2014 року Кабінет Міністрів України під головуванням Арсенія Яценюка склав повноваження перед новообраною на позачергових виборах народних депутатів України Верховною Радою VIII скликання. Відповідно до пункту 2 §40 Регламенту Кабінету І Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року №950 (із змінами), у разі зміни керівника органу, який брав участь у підготовці поданого Кабінету Міністрів проекту акту, Секретаріат Кабінету Міністрів повертає такий проект акту розробникові (Львівській обласній державній адміністрації) для погодження (внесення) новопризначеним керівником. Таким чином, проект розпорядження Кабінету Міністрів України “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок” який вже був погоджений відповідними міністерствами, знову потребує повторного додаткового погодження новопризначеними керівниками органів виконавчої влади.

У зв’язку з цим звернувся до Прем’єр-міністра з проханням взяти під особистий контроль дотримання відповідними органами виконавчої влади положення §38 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 №950 – «погодження проекту акту Кабінету Міністрів заінтересованими органами повинно бути не більш ніж 10 робочих днів».

Богдан Матківський, народний депутат України від виборчого округу № 121

(Переглядів 145 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

  • None found

Оголошення ТВ

  • Запрошуємо на роботу
    05.01.2023 | 16:23

    Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

  • Запрошуємо вивчати англійську мову!
    26.08.2022 | 15:47

    Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

  • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви