Спортивні новини

07.12.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Інформація Трускавецького ДЮСК «Спортовець» про проведення спортивно-масових заходів 3 – 5 грудня 2010 року

З 03 по 04 грудня у м. Тернопіль команда ДЮСК «Спортовець» приймали участь у відкритому Чемпіонаті Тернополя та Тернопільської області з нагоди святкування Дня Збройних сил України. Учасниками змагань були плавці 1996 – 1999 р. н. із спортивних шкіл міст: Вінниця, Жмеринка, Івано-Франківськ, Луцьк, Надвірна, Рівне, Хмельницький, Тернопіль. Найкращий результат у багатоборстві серед учнів 1999 р. н. показав Савка Богдан на дистанціях 50 м,100 м та 200 м у плаванні брасом – ІІІ місце (тренер – Андрій Жгута).

У ці ж терміни 3 – 4 грудня у спортивному залі спорткомплексу ДЮСК «Спортовець» відбувся благодійний турнір з волейболу на призи «ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS» (всесвітня мережа готелів). Засновником, почесним президентом та організатором турніру був депутат верховної ради України Андрій Лопушанський  і колектив СПА-готелю «Женева».

У турнірі приймали участь команди: «ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS» м. Київ, «П’ятий елемент» м. Київ, «Надзвичайні новини» м. Київ , «Ураган» м. Івано-Франківськ ( команда Європейської партії України), команда «Стрілки» школи-інтернат Самбірського району.

На урочистому відкритті до учасників турніру звернувся директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович, який наголосив, що благодійний волейбольний турнір покликаний розвивати дитячий і підлітковий спорт у регіонах України, матеріально допомагати загальноосвітнім навчальним закладам та сирітським будинкам, популяризувати здоровий спосіб життя – «ЗДОРОВІ ДІТИ – СИЛЬНА УКРАЇНА».

Обслуговували змагання суддівська бригада ДЮСК «Спортовець»  (головний суддя Ігор Гургула,)

Переможцем благодійного волейбольного турніру стала команда «ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS» м. Київ, друге місце посіла команда «УРАГАН» – представник «Європейської партії України» з м. Івано-Франківська, третіми стали гравці команди «5-ЕЛЕМЕНТ» провідного фітнес клубу м. Києва ,четверте місце у активі команди «НАДЗВИЧАЙНІ НОВИНИ» з телевізійного каналу «ICTV», п’ятими стали гравці команди «СТРІЛКИ» Самбірського району ( частина гравців – колишні учні школи інтернату «СТРІЛКИ»).

У останньому матчі за Суперкубок між чемпіоном турніру, командою «ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS», та збірною командою інших учасників ( по 2 гравці від кожної команди) – перемогу отримала також команда «ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS».

Всі учасники отримали іменні дипломи, а  призери змагань грамоти і медалі. Команді «ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS» було вручено Кубок чемпіона та Суперкубок турніру.  Нагородження проводили директор СПА-готелю «Женева» Андрій Юрків та директор Трускавецького ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович.    

На урочистому закритті виступив директор СПА-готелю «Женева» Андрій Юрків який наголосив , що метою проведення турніру є опікування Лаврівським дитячим будинком та школою інтернатом «Стрілки», надання їм реальної фінансової та матеріальної допомоги. Перед початком турніру, всі учасники змагань відвідали ці дитячі заклади, а у школі інтернаті «Стрілки» організатори турніру обладнали комп’ютерний клас і закупили п’ять комп’ютерів.

Лідер Європейської партії України Микола Катеринчук вручив ще один комп’ютер для дітей сиріт школи інтернату «Стрілки» , а  ведучий програми «Надзвичайні новини» телеканалу «ICTV» Константин Стогній  – оргтехніку для Лаврівського дитячого будинку. Андрій Лопушанський пообіцяв, що вони і надалі будуть опікуватись цими дитячими закладами.

Цей турнір уже став традиційним. Вперше у Трускавці він проводився у червні цього року. Наступний планується проводитись у травні 2011 року з участю зарубіжних команд.

5 грудня у ДЮСК «Спортовець» проведено зональні обласні змагання з міні-футболу серед чоловічих команд за програмою Х Спартакіади працівників освіти Львівщини (головний суддя – Олег Оринич ).

Змагання проводились у двох підгрупах. Команди м. Самбора та Стрийського району вибороли І місця і представлятимуть наш регіон на фінальних обласних змаганнях у м. Львові. Другі місця у підгрупах зайняли освітяни із Стрийського та Жидачівського районів. Треті місця у активі Самбірського району та Трускавця.

Прес-служба ДЮСК «Спортовець»

«Новорічний турнір» прийшов у Стебник

У неділю, 28 листопада, в Стебнику розпочався традиційний “Новорічний турнір” з міні-футболу. Ігри відбуваються на міському стадіоні біля ліцею. Наш турнір розширюється, і вперше в ньому бере участь команда “Тростян” з с. Головецьке Сколівського району, а тому боротьба стає цікавішою.

Цьогоріч у нашому турнірі беруть участь 12 команд. П’ять команд представляють наше місто: ФК “Стебник”, юнаки ФК “Стебник”, “Широке”, “Забівка” і “Авангард”. У турнірі грають також ФК “Трускавець”, “Карпати” (Уличне), “Карпати” (Доброгостів), ФК “Ортиничі”, “Фаворит” (Львів), “Юність” (Вільшаник Самбірського району). Вони були розподілені на дві групи по шість команд. Чотири команди з кожної групи проходять в одну четверту фіналу.

Перші ігри показали, що турнір буде цікавим, упертим. В першому турі між собою зустрічались ФК “Трускавець” – “Забівка” (Стебник) 3:0, “Широке” (Стебник) – ФК “Ортиничі” 5:2, “Тростян” (Головецьке) – “Карпати” (Доброгостів) 4:3, “Фаворит” (Львів) – “Карпати” (Уличне) 2:1, “Юність” (Вільшаник) – юнаки ФК “Стебник” 6:1, ФК “Стебник” – “Авангард” (Стебник) 4:0.

Це лише початок, але є вже переживання, є, як кажуть, мандраж. Хто швидше з ним упорався, той і добився успіху за рахунок досвіду.

Є вже в нас лідери серед бомбардирів турніру. Три м’ячі забив І.Юськевич з команди “Широке”, по два м’ячі забили Карнадз (Трускавець), Білик (Доброгостів), Петречко (Головецьке), Улей (Вільшаник) і Куленич (ФК “Стебник”). Так що боротьба серед бомбардирів буде впертою і цікавою, як показав перший тур.

Імідж фаворитів підтвердили команди, які вже були переможцями і призерами попередніх турнірів. Двічі перемагала команда “Широке” (Стебник) і один раз ФК “Стебник”. Призерами були команди “Юність” (Вільшаник), “Фаворит” (Львів), ФК “Трускавець”. Новачок турніру “Тростян” (Головецько) в першому турі здобув перемогу.

Запрошуємо всіх уболівальників приходити й підтримувати свої команди. Загальне керівництво та контроль здійснюється Спортивним клубом “Стебник” та Стебницькою міською радою. Безпосереднє проведення змагань здійснює головний суддя Лукач Сергій. Метою нашого турніру є популяризація спорту, зокрема футболу, в нашому місті та регіоні, виявлення перспективних і талановитих гравців для команди ФК “Стебник”.

Дякуємо адміністрації нашого ліцею за співпрацю і надання можливості командам – учасникам турніру переодягатись в їхньому спортзалі.

Йосип Бандура, голова СК «Стебник», газета «Воля громади»

До теми.

Календар ігор «Новорічного турніру»

11.12. 2010 – Субота

9.30 “Забівка” – “Тростян”

10.30 “Широке” – “Фаворит”

11.30 “Ортиничі” – “Юнаки”

12.30 “Трускавець” – “Авангард”

13.30 “Карпати” (Уличне) – “Юність”

14.30 “Карпати” (Доброгостів) – ФК “Стебник”

12.12. 2010 – Неділя

9.30 “Забівка” – “Авангард”

10.30 “Широке” – “Юнаки”

11.30 ФК “Ортиничі” – “Карпати” (Уличне)

12.30 “Трускавець” – “Карпати” (Доброгостів)

13.30 “Фаворит” – “Вільшаник”

14.30 “Тростян” – ФК “Стебник”

19.12.2010 – Неділя

¼ фіналу

11.00 А1 – В4

12.00 В1 – А4

13.00 А2 – В3

14.00 В2 – А3

26.12.2010 – Неділя

½ фіналу

10.30 Переможець пари А1В4 – В2А3

11.30 Переможець пари В1А4 – А2В3

13.00 Гра за 3-4 місце

14.00 Гра за 1-2 місце

(Переглядів 129 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви