Спортивні новини

07.12.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Інформація Трускавецького ДЮСК «Спортовець» про проведення спортивно-масових заходів 3 – 5 грудня 2010 року

З 03 по 04 грудня у м. Тернопіль команда ДЮСК «Спортовець» приймали участь у відкритому Чемпіонаті Тернополя та Тернопільської області з нагоди святкування Дня Збройних сил України. Учасниками змагань були плавці 1996 – 1999 р. н. із спортивних шкіл міст: Вінниця, Жмеринка, Івано-Франківськ, Луцьк, Надвірна, Рівне, Хмельницький, Тернопіль. Найкращий результат у багатоборстві серед учнів 1999 р. н. показав Савка Богдан на дистанціях 50 м,100 м та 200 м у плаванні брасом – ІІІ місце (тренер – Андрій Жгута).

У ці ж терміни 3 – 4 грудня у спортивному залі спорткомплексу ДЮСК «Спортовець» відбувся благодійний турнір з волейболу на призи «ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS» (всесвітня мережа готелів). Засновником, почесним президентом та організатором турніру був депутат верховної ради України Андрій Лопушанський  і колектив СПА-готелю «Женева».

У турнірі приймали участь команди: «ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS» м. Київ, «П’ятий елемент» м. Київ, «Надзвичайні новини» м. Київ , «Ураган» м. Івано-Франківськ ( команда Європейської партії України), команда «Стрілки» школи-інтернат Самбірського району.

На урочистому відкритті до учасників турніру звернувся директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович, який наголосив, що благодійний волейбольний турнір покликаний розвивати дитячий і підлітковий спорт у регіонах України, матеріально допомагати загальноосвітнім навчальним закладам та сирітським будинкам, популяризувати здоровий спосіб життя – «ЗДОРОВІ ДІТИ – СИЛЬНА УКРАЇНА».

Обслуговували змагання суддівська бригада ДЮСК «Спортовець»  (головний суддя Ігор Гургула,)

Переможцем благодійного волейбольного турніру стала команда «ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS» м. Київ, друге місце посіла команда «УРАГАН» – представник «Європейської партії України» з м. Івано-Франківська, третіми стали гравці команди «5-ЕЛЕМЕНТ» провідного фітнес клубу м. Києва ,четверте місце у активі команди «НАДЗВИЧАЙНІ НОВИНИ» з телевізійного каналу «ICTV», п’ятими стали гравці команди «СТРІЛКИ» Самбірського району ( частина гравців – колишні учні школи інтернату «СТРІЛКИ»).

У останньому матчі за Суперкубок між чемпіоном турніру, командою «ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS», та збірною командою інших учасників ( по 2 гравці від кожної команди) – перемогу отримала також команда «ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS».

Всі учасники отримали іменні дипломи, а  призери змагань грамоти і медалі. Команді «ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS» було вручено Кубок чемпіона та Суперкубок турніру.  Нагородження проводили директор СПА-готелю «Женева» Андрій Юрків та директор Трускавецького ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович.    

На урочистому закритті виступив директор СПА-готелю «Женева» Андрій Юрків який наголосив , що метою проведення турніру є опікування Лаврівським дитячим будинком та школою інтернатом «Стрілки», надання їм реальної фінансової та матеріальної допомоги. Перед початком турніру, всі учасники змагань відвідали ці дитячі заклади, а у школі інтернаті «Стрілки» організатори турніру обладнали комп’ютерний клас і закупили п’ять комп’ютерів.

Лідер Європейської партії України Микола Катеринчук вручив ще один комп’ютер для дітей сиріт школи інтернату «Стрілки» , а  ведучий програми «Надзвичайні новини» телеканалу «ICTV» Константин Стогній  – оргтехніку для Лаврівського дитячого будинку. Андрій Лопушанський пообіцяв, що вони і надалі будуть опікуватись цими дитячими закладами.

Цей турнір уже став традиційним. Вперше у Трускавці він проводився у червні цього року. Наступний планується проводитись у травні 2011 року з участю зарубіжних команд.

5 грудня у ДЮСК «Спортовець» проведено зональні обласні змагання з міні-футболу серед чоловічих команд за програмою Х Спартакіади працівників освіти Львівщини (головний суддя – Олег Оринич ).

Змагання проводились у двох підгрупах. Команди м. Самбора та Стрийського району вибороли І місця і представлятимуть наш регіон на фінальних обласних змаганнях у м. Львові. Другі місця у підгрупах зайняли освітяни із Стрийського та Жидачівського районів. Треті місця у активі Самбірського району та Трускавця.

Прес-служба ДЮСК «Спортовець»

«Новорічний турнір» прийшов у Стебник

У неділю, 28 листопада, в Стебнику розпочався традиційний “Новорічний турнір” з міні-футболу. Ігри відбуваються на міському стадіоні біля ліцею. Наш турнір розширюється, і вперше в ньому бере участь команда “Тростян” з с. Головецьке Сколівського району, а тому боротьба стає цікавішою.

Цьогоріч у нашому турнірі беруть участь 12 команд. П’ять команд представляють наше місто: ФК “Стебник”, юнаки ФК “Стебник”, “Широке”, “Забівка” і “Авангард”. У турнірі грають також ФК “Трускавець”, “Карпати” (Уличне), “Карпати” (Доброгостів), ФК “Ортиничі”, “Фаворит” (Львів), “Юність” (Вільшаник Самбірського району). Вони були розподілені на дві групи по шість команд. Чотири команди з кожної групи проходять в одну четверту фіналу.

Перші ігри показали, що турнір буде цікавим, упертим. В першому турі між собою зустрічались ФК “Трускавець” – “Забівка” (Стебник) 3:0, “Широке” (Стебник) – ФК “Ортиничі” 5:2, “Тростян” (Головецьке) – “Карпати” (Доброгостів) 4:3, “Фаворит” (Львів) – “Карпати” (Уличне) 2:1, “Юність” (Вільшаник) – юнаки ФК “Стебник” 6:1, ФК “Стебник” – “Авангард” (Стебник) 4:0.

Це лише початок, але є вже переживання, є, як кажуть, мандраж. Хто швидше з ним упорався, той і добився успіху за рахунок досвіду.

Є вже в нас лідери серед бомбардирів турніру. Три м’ячі забив І.Юськевич з команди “Широке”, по два м’ячі забили Карнадз (Трускавець), Білик (Доброгостів), Петречко (Головецьке), Улей (Вільшаник) і Куленич (ФК “Стебник”). Так що боротьба серед бомбардирів буде впертою і цікавою, як показав перший тур.

Імідж фаворитів підтвердили команди, які вже були переможцями і призерами попередніх турнірів. Двічі перемагала команда “Широке” (Стебник) і один раз ФК “Стебник”. Призерами були команди “Юність” (Вільшаник), “Фаворит” (Львів), ФК “Трускавець”. Новачок турніру “Тростян” (Головецько) в першому турі здобув перемогу.

Запрошуємо всіх уболівальників приходити й підтримувати свої команди. Загальне керівництво та контроль здійснюється Спортивним клубом “Стебник” та Стебницькою міською радою. Безпосереднє проведення змагань здійснює головний суддя Лукач Сергій. Метою нашого турніру є популяризація спорту, зокрема футболу, в нашому місті та регіоні, виявлення перспективних і талановитих гравців для команди ФК “Стебник”.

Дякуємо адміністрації нашого ліцею за співпрацю і надання можливості командам – учасникам турніру переодягатись в їхньому спортзалі.

Йосип Бандура, голова СК «Стебник», газета «Воля громади»

До теми.

Календар ігор «Новорічного турніру»

11.12. 2010 – Субота

9.30 “Забівка” – “Тростян”

10.30 “Широке” – “Фаворит”

11.30 “Ортиничі” – “Юнаки”

12.30 “Трускавець” – “Авангард”

13.30 “Карпати” (Уличне) – “Юність”

14.30 “Карпати” (Доброгостів) – ФК “Стебник”

12.12. 2010 – Неділя

9.30 “Забівка” – “Авангард”

10.30 “Широке” – “Юнаки”

11.30 ФК “Ортиничі” – “Карпати” (Уличне)

12.30 “Трускавець” – “Карпати” (Доброгостів)

13.30 “Фаворит” – “Вільшаник”

14.30 “Тростян” – ФК “Стебник”

19.12.2010 – Неділя

¼ фіналу

11.00 А1 – В4

12.00 В1 – А4

13.00 А2 – В3

14.00 В2 – А3

26.12.2010 – Неділя

½ фіналу

10.30 Переможець пари А1В4 – В2А3

11.30 Переможець пари В1А4 – А2В3

13.00 Гра за 3-4 місце

14.00 Гра за 1-2 місце

(Переглядів 129 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

  • None found

Оголошення ТВ

Архіви