Спортивні новини

08.10.2010 | Filed under: Некатегоризовано

ІНФОРМАЦІЯ Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» про проведення спортивно-масових заходів 05-13 жовтня 2010 року

З 05 по 06 жовтня 2010 року у спортивному залі ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» відбулися міські змагання з волейболу (за спрощеними правилами) серед дівчат 5-х класів середніх загальноосвітніх шкіл м. Трускавця. Змагання присвячені 20 річниці створення Національного Олімпійського Комітету України і проводились під патронатом міського голови Лева Грицака та за сприянням міської молодіжної громадської організації «ЗМАГ». У змаганнях прийняли участь всі п’яті класи нашого міста . Загалом кожна школа виставила по дві команди дівчат. Переможцями волейбольного турніру стала команда 5-«Б» класу СЗШ №1, друге місце вибороли юні спортсменки з 5-«А» НВК «СЗШ № 2 – гімназія», «бронза» і третє місце у активі 5- «Б» класу НВК «СЗШ № 2 – гімназія», четверте – шосте місця дістались командам дівчат з 5 –«А» СЗШ № 1, 5-«А» та 5-«Б» СЗШ № 3.

Всі команди показали хорошу підготовку та бійцівські якості, а напруга та запал на спортивному майданчику був такий, як у професійних волейбольних іграх. У зверненні до учасників змагань, директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Любомир  Мацькович зокрема зазначив, що змагання проводились для популяризації волейболу у місті і запросив всіх учасників до занять у секціях з даного виду спорту для подальшого вдосконалення технічних навиків під керівництвом кваліфікованих тренерів закладу.       

Переможцям та призерам змагань було вручено іменні грамоти і медалі, а командам кубки. Всі учасники отримали пам’ятні буклети ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ». Нагородження проводили міський голова Лев Грицак, завідувач освіти Орест Лобик та директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»  Любомир Мацькович. Обслуговувала змагання суддівська бригада з числа тренерів та учнів старшої вікової групи відділення волейболу ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» ( головний суддя – Ігор Гургула).

Після нагородження учасників волейбольного турніру, міський голова подарував юним боксерам ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» боксерські шоломи. Секція боксу функціонує у «СПОРТОВЦІ» лише другий рік, а Трускавецькі боксери вже ставали призерами обласних турнірів і незабаром  прийматимуть  участь у чемпіонаті області серед команд ДЮСШ Львівщини з боксу  (юнаки 1996-1997 р.н.), який відбудеться у  жовтні місяці  в  м. Самборі  (тренер – Назар Мінів).

Учні відділення баскетболу вибороли третє місце в складі команди ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»  у чемпіонаті  області серед  юнаків 1997-1998 р.н. ДЮСШ Львівщини який відбувся з 07 по 09 жовтня 2010 року у м. Дрогобичі (тренер – Віктор Пічугін), а юні борці нашого закладу будуть випробовувати  свої сили на   обласному турнірі з вільної боротьби «Старти Надій»  серед  юнаків 1997- 2001 р.н. та дівчат 1997 р.н. та мол.   у м. Стрию  10 жовтня 2010 року (тренер – Семен Гардій).

13 жовтня 2010 року у спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» будуть проводитись спортивно-розважальні ігри «Старт до Олімпу» серед учнів 4 класів середніх загальноосвітніх шкіл м. Трускавця.

Прес-служба ДЮСК «Спортовець», м. Трускавець

(Переглядів 14 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви