Інформація Трускавецького ДЮСК «Спортовець» про проведення спортивно-масових заходів з 28 травня по 06 червня 2010 року

09.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Проведено: з 28 по 30 травня  у м. Замосць (Польща)  вихованці ДЮСК «Спортовець» Нерсесова Вероніка та Веселовська Вікторія у складі збірної команди Львівщини приймали участь у міжнародних змаганнях з волейболу за програмою Міжнародного спортивного фестивалю молоді та дітей. У волейбольному турнірі приймали участь команди із Угорщини, Голландії, Словенії, три польські команди та три команди з України ( Львівщина, Волинь та Закарпаття). З 9 команд наші волейболістки вибороли 5 місце.

03 червня  у спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК «Спортовець»  під патронатом міського голови  Лева Грицака та сприянням міської спортивної молодіжної організації «ЗМАГ» відбулися спортивно-розважальні ігри «Старт до Олімпу» серед дітей дошкільних установ міста, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей. Організатори змагань – відділ освіти Трускавецької міської ради (завідувач Орест Лобик) та ДЮСК «Спортовець» (директор Любомир Мацькович). Обслуговували змагання тренери ДЮК «Спортовець». Незважаючи на погані погодні умови  змагання розпочалися вчасно (в цей день була сильна злива). Багато батьків прийшли підтримати своїх дітей, адже це для них був перший в житті серйозний спортивний старт.

Присутній на урочистому відкритті змагань завідувач відділу освіти Орест Лобик  особисто провів усіх батьків по спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК «Спортовець», ознайомлюючи їх із прекрасними умовами плавального басейну та спортивних залів в яких безкоштовно будуть займатися всі учні міста.

Директор ДЮСК «Спортовець»  Любомир Мацькович  наголосив, що двері спортивно-оздоровчого комплексу будуть завжди відкриті для наших дітей, адже основна мета і завдання закладу, це збільшення рухової активності школярів, залучення їх до систематичних занять видами спорту, що культивуються у клубі та забезпечення потреб учнівської молоді для повноцінного формування їх фізичного удосконалення.

Приймали участь у змаганнях команди: «Дзвіночок» , «Зірочка», «Теремок» (ІІІ місце), «Сонечко» (ІІ місце) та «Ялинка» (І місце).

Нагородження проводили міський голова Лев Грицак, директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович та президент міської спортивної молодіжної організації «ЗМАГ»  Ігор Гургула. Під час нагородження міський голова щиро вітав учасників змагань і особисто вручив кожній дитині грамоту якщо не за призове місце, то за активну участь і підготовку до своїх перших спортивних стартів, а всім  команди отримали пам’ятні кубки. І організатори, і учасники, і батьки залишились вдячними одні одним за чудове спортивне свято, а по завершенні змагань у порожньому спортивному залі ще довго витали  дитячій сміх,  стук юних сердець та проміння радості  щирих оченят.

05 – 06 червня у Трускавці  відбувся 1 – й міжобласний  турнір  з флорболу (хокей з м’ячем у спортивному залі) серед чоловічих професійних команд.  В рамках турніру 5 червня у центрі міста Трускавця  був змонтований  спортивний майданчик, на якому проводилась акція  «Зміни пляшку на клюшку», під час яких мешканцям та гостям міста пропонувалось прийняти участь у різноманітних конкурсах та отримати призи. Таким чином приверталась увага присутніх на те, що не слід зловживати алкогольними чи слабоалкогольними напоями, а отримувати  драйв та задоволення від життя через заняття активною руховою діяльністю, участі у різноманітних спортивних іграх та змаганнях. У другій половині дня у спортивному залі ДЮСК «Спортовець» розпочалися вже справжні спортивні баталії, в яких приймали участь спортсмени з Києва, Львова, Дрогобича Нового Роздолу.  На урочистому відкритті  міський голова Лев Грицак та директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович отримали від федерації флорболу України  подяки за активну участь у розвитку цього нового виду спорту, та створення прекрасних умов для проведення такого турніру.  Також організатори висловили подяку генеральному спонсору змагань – Дрогобицькому відділенню  відомої   фірми «NUGA  BEST». Перемогу у змаганнях отримала команда  “T o F” (м. Київ), другими стали гравці команди “Rema D.C.”  (м. Дрогобич), третіми команда «Лемберг» (м. Львів) і четвертими спортсмени з Нового Роздолу.

Планується: 7-12 червня  у м. Біла Церква  участь чотирьох учнів ДЮСК «Спортовець»  у складі збірної команди Львівщини на Чемпіонаті України з волейболу серед дівчат 1996-1997 р. н. (тренер Олена Крамар).

Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець»

(Переглядів 11 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви