Вдалі виступи трускавецьких тенісистів

10.08.2010 | Filed under: Некатегоризовано

З 19 по 25 липня  у  м. Івано-Франківську  відбувся  Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу ІІ категорії  «Зірка Прикарпаття» серед учнів до 16 років народження . У змаганнях прийняло участь понад 60 учасників із міст України.

Трускавецький «Спортовець» представляли та стали переможцями: Бєлова Василина – 1 місце в одиночному і парних розрядах серед дівчат до 12 років, Шищак Остап – 3 місце в одиночному і 2 місце в парних розрядах серед юнаків до 16 років, Трускавецька Ніна – 3 місце в одиночному і 1 місце в парних розрядах  серед дівчат до 12 років, Мількович Остап – 3 місце в одиночному розряді серед юнаків до 16 років (тренери Микитин І.М. та Бєлов Ю.М.).

Дані змагання були  хорошою підготовкою до участі у наступному Всеукраїнському юнацькому турнірі з тенісу 3 категорії  «НАФТУСЯ»,  який буде проходити з 10 по 13 серпня  у м. Трускавці.

Щиро хочеться подякувати за надану спонсорську допомогу для участі у турнірі  депутату Трускавецької міської ради та підприємцю Олегу Карпину.

Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець»

(Переглядів 7 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви