… і в плаванні

23.11.2010 | Filed under: Некатегоризовано

З 19 по 20 листопада у плавальному басейні ДЮСК «Спортовець»  проводився другий традиційний міжобласний турнір з плавання «НАФТУСЯ-2010»  серед учнів 1999-2000 р. н. дитячо-юнацьких спортивних шкіл Тернополя, Рівного,  Долини, Червонограда, Дрогобича та трускавецького ДЮСК «Спортовець».

Загальне керівництво змаганнями здійснював відділ освіти Трускавецької міської ради.  На урочистому відкритті завідувач відділом освіти Орест Лобик  вітав всіх учасників турніру ( понад 100 учнів ), бажав їм досягнення високих спортивних результатів та перемог. Безпосереднє проведення змагань забезпечувала суддівська бригада ДЮСК «Спортовець» ( головний суддя – Ігор Гургула).

Такі турніри проводяться з метою популяризації плавання, підвищення майстерності юних спортсменів, адже басейн у Трускавці працює лише півтора року після довготривалої реконструкції, тоді як плавці з інших міст тренуються по 3 – 4 роки. Отже закономірною була перемога у командному заліку спортсменів з Рівного та Тернополя. Найкращих результатів домоглися вихованці ДЮСК «Спортовець» у естафетному плаванні 4 Х 50 м вільним стилем, та 4 Х 50м комбінована естафета – Габриш Олександр, Дурбак Владислав Беляк Марта, Кісак Галина, Ференс Христина та Савка Богдан, який в особистому заліку показав другий результат на дистанції 100 м брас (тренери Богдан Смеречинський та Андрій Жгута).

Всі призери турніру «НАФТУСЯ-2010» були нагородженні грамотами та медалями ДЮСК «Спортовець» (директор Любомир Мацькович), а учасники змагань отримала пам’ятні буклети на згадку про перебування у Трускавці.

Власна інформація

(Переглядів 19 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви