Інформація Трускавецького ДЮСК «Спортовець» про проведення спортивно-масових заходів до Дня міста Трускавця з 18 по 20 червня 2010 року

29.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

18 червня – у плавальному басейні ДЮСК «Спортовець» відбувся міжобласний турнір з плавання серед учнів 1997-1999 р. н. та 2000 р. н. і молодші спортивних шкіл міста Львова (ДЮСШ №9 – спеціалізована школа з плавання), міста Долини (Івано-Франківська обл.) та відділення плавання Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу. Учасників змагань вітали завідувач відділу освіти Орест Лобик та директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович. Також на урочисте відкриття завітали почесні гості – Кирило Чупринін (Заслужений майстер спорту України, Дворазовий чемпіон світу в команді на звання Найсильніша нація планети, рекордсмен світу) та Сергій Конюшок (Найсильніша людина світу 2009 р. у ваговій категорії до 105 кг., рекордсмен світу). Під час виступу Кирило Чупринін сказав: «Ми приємно вражені , що міська влада м. Трускавця створила для дітей справжнє диво у вигляді спортивного комплексу ДЮСК «Спортовець» складовою якого є плавальний басейн. По доброму заздрю дітям та батькам , які мають змогу займатися спортом та оздоровлюватись в тому чудовому закладі. Приємно здивувало і те, що користуються діти цим багатством безоплатно. У мене є мрія збудувати спортивний комплекс у моєму рідному місті Вишневому . Тепер я більш чітко уявляю яким я хочу його бачити…». Також українські богатирі побажали учасникам спортивних змагань успіхів у спорті та у житті.

10 вихованців ДЮСК «Спортовець» на цьому турнірі стали призерами серед своїх ровесників, це Крамар Влас, Підцерковний Даниїл, Пастернак Андрій, Беляк Марта, Савенко Марія,Кравець Роман, Коцибан Владислав, Римарчук Назар, Воронцов Захар, Щупак Ярослав  (тренери Богдан Смеречинський, Андрій Жгута та Олег Кірчей).

1

Зображення 1 з 8

Зображення 1

18- 20 червня на тенісних кортах та у спортивному залі ДЮСК «Спортовець» проводились міські змагання з тенісу серед учнів віком до 12 років. У юнаків перемогу отримав Микитин Андрій, ІІ місце – Багрій Ростислав, ІІІ – Лавриковський Ярослав. Серед дівчат найсильнішою у цьому виді спорту була Андросова Анастасія, ІІ місце – Лавриковська Ірина, ІІІ місце у активі Смольницької Анни ( всі учні тренера Ігоря Микитина ).

20 червня проводились традиційні змагання з волейболу та стрітболу.           Як правило проводяться вони у міському парку на спортивних майданчиках біля нижнього бювету. Цього року через дощову погоду змагання проводились у спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК «Спортовець».

У змаганнях з волейболу проведено два матчі – серед дівчат 1996 р.н. із спортивного клубу «Каменяр» ( м. Дрогобич) і дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» (м. Трускавець) та серед чоловічих команд з м. Нового Роздолу та Трускавця. У дівчат перемогу отримали волейболістки з Дрогобича ( 3:2 ), у чоловічих командах сильнішими були трускавчани (3:2).

Одночасно на баскетбольних майданчиках змагались юнаки за правилами гри  у стрітбол ( вуличний баскетбол) Переможці визначились серед учнів 1994-96 р.н. – команда «Імпульс» – Удич Андрій, Брус Андрій, Олексин Мар’ян та Сирватка Назар, серед учнів 1997 – 1999 р.н. – команда «Сатурн» – Галин Ростислав, Волощак Віталій, Тиляк Ігор та Галин Андрій.

Всі змагання організовані спільними зусиллями відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради (завідувач – Зенон Пристай) і Трускавецького ДЮСК «Спортовець» ( директор – Любомир Мацькович) за сприянням Трускавецької спортивної молодіжної організації «ЗМАГ»  ( президент – Ігор Гургула ).

Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець»

(Переглядів 877 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви