12 лютого, о 17.00 відбувся флешмоб “Ніхто не забутий, ніщо не забуте “

13.02.2014 | Filed under: Публікації

Після останніх подій, які відбувались на Грушевського, у серці кожного українця залишилась біль від втрати таких незнайомих, та, водночас, дорогих людей, які пішли з життя відстоюючи права та свободу всіх нас. Організатор акції  Марічка Кулик вирішила поділитися ідеєю вшанувати пам’ять загиблих героїв у Міській Раді, де цю ідею з радістю підхопила Леся Дідик. Організаторам також допомагали активісти організації «Молодіжний прорив» –  Віталій Марич,  Дмитро Павловський, та член УНА УНСО – Ростислав Українець. Акція відбувалась біля Бювету №1, де зібралось біля п’яти сотень людей.

   Були роздруковані листівки, які показали  гостям нашого курортного містечка те, що Україна не поділяється на схід та захід, ми – єдині. Учасники акції вшанували пам’ять героїв, які загинули в м. Києві на вул.  Грушевського. В результаті флешмобу утворився «Тризуб» із запалених лампадок.  Майдан та його події не десь там далеко, «кривавий   майдан»  в серцях у кожного з нас. Ще у  XIX ст. відомий політичний діяч Француа Гізо сказав  “Доки людина відчуває біль – вона жива, доки людина відчуває чужу біль, вона – людина”.

Інформація надана:  Марічкою Кулик

(Переглядів 203 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви