А вранці вони прокинуться …

29.08.2012 | Filed under: Публікації

Тобто ми. І цей ранок буде після виборів-2012.

І раптом виявиться, що нічого не змінилося. НІ-ЧО-ГО!

Та ж дебільна пика при владі в оточенні відданих Членів Сім’ї. Та ж всепоглинаюча і всепожираюча корупція, покривання та хабарництво на всіх рівнях влади.

Ті ж менти без правопорядку, суди без справедливості, СБУ без національної безпеки.

Ті ж політв’язні в тюрмах (і біженці по Європі), ті ж підприємці, щодня ходять під дамокловим мечем “наїдуть-не наїдуть?”, “Заберуть, не заберуть?».

Вибори вже програні – тоді, коли опозиція погодилася на півпарламенту по мажоритарці. Усіх, хто сподівається на зміни в країні, розвели як кошенят не на мові, а набагато раніше. А тих, хто представляв  ” сподівання на зміни” в Раді, тупо купили – їх власним гарантованим депутатством.

І нікого в тому не можна звинувачувати, крім нас. Чого там Луганськ і “Бутирка” – он у Києві, просунутому і освіченому ” Лесик і його молода ком … тобто дружина” мають стійкий рейтинг в 15%, хоча починали з нуля. І буде більше – зуб даю. Проста рецептура: багато гречки, дитячих свят та безкоштовних ліків. І золотий ключик у вас в кишені!

І це працює по всій Україні. Так, ми як народ купляємся. Ми готові обміняти свою свободу на кіло гречки, тому що ми,  що нині живуть, за неї не боролися. Вона нічого нам не коштувала, вона не цінна. Свобода – будь ласка. Державність – та легко, трьома підписами в Біловезькій пущі!

Прісна вода посеред Дніпра не коштує нічого. Вона цінується в оазі серед пустелі після довгих стомлюючих днів шляху. Ми рано отримали воду. Ми не пройшли весь шлях для того, щоб бути гідними її.

І тим не менше – на вибори йти треба. І голосувати – за опозицію, “УДАР” або “Свободу”, як кому підказує совість і переконання. Хоча б для того, щоб зрозуміти, СКІЛЬКИ НАС Є. Тільки давайте не будемо розводити срач про лідерів – не про те ж мова.

І захищати свій вибір. І бути готовими до програшу – тому що де-факто він неминучий, недобрали за списками «регіони» куплять за кеш на мажоритарному ринку.

І бути готовими жити в окупованій країні, виїжджати з неї і повертатися, боротися і знову програвати, опускати руки і впадати у відчай, щоб потім знову загорятися поривом до дії. Робити помилки і виправляти їх. І вже потім вигравати.

І _КОГДА-НІБУДЬ_ заслужити іншу Україну, в основі якої лежатимуть інші, “перероджені” люди. Які не голосують за ковбасу – бо соромно і недобре так.

Але не зараз, не завтра і не через три роки. “Зробити монтаж” не вийде. На жаль.

Денис Олейников https://www.facebook.com/denis.oleinikov

(Переглядів 301 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви