Молодий та енергійний, з досвідом роботи в санаторно-готельному бізнесі він прийшов, аби спільними зусиллями зробити «Рубін» справді коштовним діамантом Трускавця серед когорти інших оздоровниць міста-курорту. Менеджер з туризму, юрист-правознавець, чудовий сім’янин та впевнений у собі керівник – усе це уособлює перший заступник головного лікаря-директора філії ЗАТ «Трускавецькурорт» «Санаторій «Рубін» Андрій Моргун. Отже, знайомтеся.
– Як би Ви самі хотіли відрекомендувати себе нашим читачам?
– Народився в 1970 році в м. Луганську, в сім’ї вчителів. Навчався в Київському державному університеті ім. Т.Г. Шевченка (менеджер з туризму) та Академії МВС України (юрист-правознавець). Після закінчення університету до 1990 року працював у комерційних структурах м. Києва. З 1999 року робота на адміністративно-господарських та юридичних посадах, державній службі – Верховна Рада України, Вища рада юстиції, Державна податкова адміністрація. З листопада 2010 року – перший заступник головного лікаря-директора філії ЗАТ «Трускавецькурорт» «Санаторій «Рубін».
Найкращі роки мого життя – це роки навчання в Київському суворовському училищі.
– Як Вам ведеться на новому місці роботи?
– Пройшло вже півроку як я працюю в одній із провідних оздоровниць курорту Трускавця – санаторії «Рубін». Одразу ж після призначення я зібрав керівників служб і відділів та попросив відкинути свої амбіції, заховати гординю, засукати рукави та почати наполегливо працювати. Треба не забувати, що ми працюємо зараз в дуже складних економічних ринкових умовах і кожному відпочивальнику треба приділяти максимум уваги, щоб він мав бажання приїхати до нас ще не один раз.
– На початку поточного року йшли розмови про призупинення роботи двох філій товариства. В тому числі й «Рубіну». Як вдалося безконфліктно пройти цей етап з колективом оздоровниці?
– На початку поточного року дійсно йшли розмови про призупинення роботи (тимчасове) 2-х наших санаторіїв. По місту ходили також чутки: санаторій «Рубін» вже продали, його збираються зносити, а на тому місці будуватимуть «євро-цвинтар» або автостоянку санаторію «Женева». Ми неодноразово збирали трудовий колектив і пояснювали, що головне у нас є робота, наше підприємство працює, але настануть ще кращі часи і разом ми переживемо всі тимчасові негаразди. Я знаю, що головна цінність санаторію – люди, які тут працюють. Наш персонал лікує не тільки лікарськими середниками, природними лікувальними чинниками, а й доброзичливістю, людяністю. Найбільш складний етап ми пройшли завдяки людям, які працюють в нашому санаторії.
– Одна справа керувати готельним бізнесом чи невеличким готелем, а інша річ санаторій-тисячник…
– Не треба забувати, що у нас не туристична база і не готель, а лікувально-оздоровчий заклад. І наше завдання зробити все можливе, щоб люди, які приїжджають до нас, їхали додому здоровими та щасливими.
Піклування про здоров’я людини – найпочесніша місія. Численні листи, подяки, відгуки яскраво свідчать про те, що гості курорту вельми вдячні нашим лікарям, медичним сестрам, обслуговуючому персоналу за професіоналізм, доброту, тепле і чуйне ставлення до них.
Безумовно, виникають проблеми, які треба вирішувати. Але не помилюсь, якщо висловлю свою думку про те, що наш колектив дієвий, працездатний і йому під силу виконання всіх тих завдань, які ставить перед нами час.
– Якими якостями потрібно володіти, щоб досягти успіху?
– На мій погляд, для того, щоб досягти успіху, треба мати залізну волю, кінцеву мету і найголовніше – дуже багато працювати.
– Яку роль у вашому житті відіграють гроші?
– Яку роль? Немаловажну! Але повірте мені, що в моєму житті – це не головне. Насамперед – це моя сім’я, здоров’я моїх рідних та друзів.
– Ваш улюблений колір, запах, продукт, напій?
– Колір – зелений, напій – кава, запах – моря, продукт – сало.
– Що Ви вкладаєте в поняття добра та зла?
– Якщо не влазити в дебрі і не вникати в глибину вічного філософського питання «добра» та «зла», то скажу, що для мене особисто добро починається кожного ранку, коли я бачу сонце, коли прокидаюсь і бачу очі своїх рідних, які не зрадять тебе ні за яких обставин, любов батьків. А зло… Напевно, це зрада близьких та друзів.
– Як керівник, яким бачите майбутнє ЗАТ «Трускавецькурорт» та санаторію «Рубін» зокрема?
– З кожним роком наш Трускавець стає одним із кращих бальнеологічних європейських курортів – сучасним науковим центром курортології, що гарантує ефективність оздоровлення і відмінний відпочинок. Пишаємося тим, що протягом 2003-2006 рр. Всесвітня Федерація водолікування та кліматолікування визнала курорт Трускавець одним із кращих. Усе це зобов’язує нас, як і всі трудові колективи товариства, працювати набагато краще, піднімати рівень обслуговування на вищий щабель.
Перед нами стоять завдання покращення матеріально-технічної бази та впровадження в курортну практику нових методик і стандартів лікування.
– На завершення нашої розмови, щоб Ви хотіли б побажати працівникам товариства та мешканцям міста-курорту?
– У ці весняні дні бажаю всім працівникам товариства та читачам міцного здоров’я і щастя в особистому житті, вдачі, натхнення та успіхів у розбудові нашої неньки – України! І нехай Матір Божа оберігає та захищає всіх нас своїм покровом!
Розмову вів Віктор Стецько, газета “Трускавецькурорт”
ТОП коментованих за тиждень