Вибори закінчилися – «Трускавчани» працюють

25.01.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Такими словами зустрів мене в своєму робочому кабінеті головний лікар-директор МЦ № 1, депутат Трускавецької міської ради чотирьох скликань, почесний голова благодійного фонду «Трускавчани» Євген Юник. Ще під час передвиборної боротьби містом ширилися чутки про те, що благодійний фонд, як й інші соціальні проекти, створений під вибори-2010. Однак, як виявилося, БФ «Трускавчани» й далі працює для трускавчан.

Про очолюваний Є. Юником фонд та подальші плани роботи ми й вели із ним бесіду.

–     Дійсно, небагато часу минуло від виборчих перегонів місцевого значення і всі детально пам’ятають ці перипетії. Але зараз не про те. Дійсно, багато хто поширював містом чутки, що благодійний фонд «Трускавчани» створений як передвиборчий суб’єкт і після завершення перегонів він кане в Лету. Однак хочу запевнити трускавчан, як і, до речі, говорив тоді – фонд створений, аби допомагати людям у вирішенні їх нагальних потреб. Він є і буде! Звичайно, якби я став мером, то БФ «Трускавчани» працював би більш ефективно. А так виходимо з того, що маємо. Наразі волонтери, які працювали тут, знаходяться у відпустках, але певні програми діють, незважаючи ні на що.

–     Що це за програми і які плани щодо роботи фонду на майбутнє?

–     На сьогодні діє програма соціальної аптеки, де певній категорії людей, що мають спеціальні картки, надаються знижки на медикаменти в розмірі 5%. Є ряд інших цікавих задумів, які, сподіваюся, втілюватимуться в життя.

–     До новорічно-різдвяних свят фонд організовував щось на кшталт минулорічних масових заходів?

–     Цього року ми надали новообраній владі проявити себе з кращої сторони. Хоча десяти сім’ям із соціально незахищених категорій людей фондом було надано адресну допомогу напередодні різдвяних свят. Окрім цього, громадській організації «Віра і світло», яка опікується дітьми-інвалідами та сприяє розвитку їх творчих здібностей, надано подарунки (фарби, олівці, альбоми), як і місцевій художній школі.

–     Ще один так би мовити передвиборчий проект – «Народний адвокат». Яка його доля?

–     Юристи, які працюють у громадській приймальні «Народний адвокат», теж поки що перебувають у відпустці. Зараз йде опрацювання нового проекту щодо роботи «Народного адвоката», вирішується питання фінансування. Але, гадаю, за місяць-півтора він знову запрацює. Це буде окрім трускавчанам, надання окремим юристом послуг й для мешканців Дрогобицького району. Таким чином ми охоплюватимемо набагато більшу аудиторію людей, що потребують юридичної допомоги, а заразом це додасть авторитету «Європейській партії», членом якої с я.

–     На закінчення нашої розмови, як Ви та ваша сім’я святкували Новий рік та Різдво?

–     Як І всі – в колі сім’ї: весело та з надією на краще майбутнє. До речі, моя невістка Ірина народилася на саме Водохреща, а внучка – на Різдво. Тож сам Бог велів святкувати його в піднесеному настрої.

Усім трускавчанам хочу побажати, аби післясвятковий настрій, дух народних традицій та віра в краще майбутнє не полишали їх упродовж року.

Вів розмову Віктор Стецько, газета «Трускавецькурорт»

(Переглядів 41 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви