Андрій Моргун: “Головна цінність санаторію – люди, які тут працюють”

18.05.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Молодий та енергійний, з досвідом роботи в санаторно-готельному бізнесі він прийшов, аби спільними зусиллями зробити «Рубін» справді коштовним діамантом Трускавця серед когорти інших оздоровниць міста-курорту. Менеджер з туризму, юрист-правознавець, чудовий сім’янин та впевнений у собі керівник – усе це уособлює перший заступник головного лікаря-директора філії ЗАТ «Трускавецькурорт» «Санаторій «Рубін» Андрій Моргун. Отже, знайомтеся.

–  Як би Ви самі хотіли відрекомендувати себе нашим читачам?

– Народився в 1970 році в м. Луганську, в сім’ї вчителів. Навчався в Київському державному університеті ім. Т.Г. Шевченка (менеджер з туризму) та Академії МВС України (юрист-правознавець). Після закінчення університету до 1990 року працював у комерційних структурах м. Києва. З 1999 року робота на адміністративно-господарських та юридичних посадах, державній службі – Верховна Рада України, Вища рада юстиції, Державна податкова адміністрація. З листопада 2010 року – перший заступник головного лікаря-директора філії ЗАТ «Трускавецькурорт» «Санаторій «Рубін».

Найкращі роки мого життя – це роки навчання в Київському суворовському училищі.

– Як Вам ведеться на новому місці роботи?

– Пройшло вже півроку як я працюю в одній із провідних оздоровниць курорту Трускавця – санаторії «Рубін». Одразу ж після призначення я зібрав керівників служб і відділів та попросив відкинути свої амбіції, заховати гординю, засукати рукави та почати наполегливо працювати. Треба не забувати, що ми працюємо зараз в дуже складних економічних ринкових умовах і кожному відпочивальнику треба приділяти максимум уваги, щоб він мав бажання приїхати до нас ще не один раз.

–  На початку поточного року йшли розмови про призупинення роботи двох філій товариства. В тому числі й «Рубіну». Як вдалося безконфліктно пройти цей етап з колективом оздоровниці?

–  На початку поточного року дійсно йшли розмови про призупинення роботи (тимчасове) 2-х наших санаторіїв. По місту ходили також чутки: санаторій «Рубін» вже продали, його збираються зносити, а на тому місці будуватимуть «євро-цвинтар» або автостоянку санаторію «Женева». Ми неодноразово збирали трудовий колектив і пояснювали, що головне у нас є робота, наше підприємство працює, але настануть ще кращі часи і разом ми переживемо всі тимчасові негаразди. Я знаю, що головна цінність санаторію – люди, які тут працюють. Наш персонал лікує не тільки лікарськими середниками, природними лікувальними чинниками, а й доброзичливістю, людяністю. Найбільш складний етап ми пройшли завдяки людям, які працюють в нашому санаторії.

– Одна справа керувати готельним бізнесом чи невеличким готелем, а інша річ санаторій-тисячник…

– Не треба забувати, що у нас не туристична база і не готель, а лікувально-оздоровчий заклад. І наше завдання зробити все можливе, щоб люди, які приїжджають до нас, їхали додому здоровими та щасливими.

Піклування про здоров’я людини – найпочесніша місія. Численні листи, подяки, відгуки яскраво свідчать про те, що гості курорту вельми вдячні нашим лікарям, медичним сестрам, обслуговуючому персоналу за професіоналізм, доброту, тепле і чуйне ставлення до них.

Безумовно, виникають проблеми, які треба вирішувати. Але не помилюсь, якщо висловлю свою думку про те, що наш колектив дієвий, працездатний і йому під силу виконання всіх тих завдань, які ставить перед нами час.

– Якими якостями потрібно володіти, щоб досягти успіху?

– На мій погляд, для того, щоб досягти успіху, треба мати залізну волю, кінцеву мету і найголовніше – дуже багато працювати.

– Яку роль у вашому житті відіграють гроші?

– Яку роль? Немаловажну! Але повірте мені, що в моєму житті – це не головне. Насамперед – це моя сім’я, здоров’я моїх рідних та друзів.

– Ваш улюблений колір, запах, продукт, напій?

–  Колір – зелений, напій – кава, запах – моря, продукт – сало.

– Що Ви вкладаєте в поняття добра та зла?

– Якщо не влазити в дебрі і не вникати в глибину вічного філософського питання «добра» та «зла», то скажу, що для мене особисто добро починається кожного ранку, коли я бачу сонце, коли прокидаюсь і бачу очі своїх рідних, які не зрадять тебе ні за яких обставин, любов батьків. А зло… Напевно, це зрада близьких та друзів.

– Як керівник, яким бачите майбутнє ЗАТ «Трускавецькурорт» та санаторію «Рубін» зокрема?

– З кожним роком наш Трускавець стає одним із кращих бальнеологічних європейських курортів – сучасним науковим центром курортології, що гарантує ефективність оздоровлення і відмінний відпочинок. Пишаємося тим, що протягом 2003-2006 рр. Всесвітня Федерація водолікування та кліматолікування визнала курорт Трускавець одним із кращих. Усе це зобов’язує нас, як і всі трудові колективи товариства, працювати набагато краще, піднімати рівень обслуговування на вищий щабель.

Перед нами стоять завдання покращення матеріально-технічної бази та впровадження в курортну практику нових методик і стандартів лікування.

– На завершення нашої розмови, щоб Ви хотіли б побажати працівникам товариства та мешканцям міста-курорту?

– У ці весняні дні бажаю всім працівникам товариства та читачам міцного здоров’я і щастя в особистому житті, вдачі, натхнення та успіхів у розбудові нашої неньки – України! І нехай Матір Божа оберігає та захищає всіх нас своїм покровом!

Розмову вів Віктор Стецько, газета “Трускавецькурорт”

(Переглядів 68 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви