Арсен Мірзоян: «Трудіться, і все у вас буде добре»

14.01.2014 | Filed under: Публікації

Цього року зірковим гостем та членом журі фестивалю «Яскрава країна у Трускавці 2014» був Арсен Мірзоян. Музикант, автор і виконавець власних пісень із Запоріжжя Арсен Мірзоян з 1998 року грав у різних рок-гуртах та широковідомим став після участі в проекті «Голос країни» у 2011 році, де заслужив репутацію «бунтаря». За фахом інженер кольорової металургії, який працював на заводі «Запоріжсталь», Арсен Мірзоян підкорив жіночу аудиторію чоловічою харизмою, теплим проникливим голосом та небанальними метафорами своїх пісень. У 2011 році видав перший альбом «Ґудзик», у 2013 році вийшов другий альбом Мірзояна «Незручні ліжка».

В суботу, 11 січня, яскравий вечір з Арсеном Мірзояном у Палаці культури ім. Шевченка зібрав повен зал глядачів – учасників фестивалю та відданих шанувальників музиканта. Тепла публіка співала разом з Арсеном Мірзояном його найвідоміші хіти «Ніч»: «Ця ніч виклик прози, Цей дощ – чиїсь сльози, Довершені будні вагітні майбутнім» та «Вінні Пух», оплесками підтримувала інтерпретації пісень Володимира Семеновича Висоцького.

Після концерту Арсен Мірзоян ще довго підписував листівки всім бажаючим та дав ексклюзивне інтерв’ю «Франковій криниці Підгір’я».

Арсене, Ви перший раз у курортному Трускавці? Що встигли побачити? Які найяскравіші враження?

– Так, я перший раз у вашому місті. Жартую, що мені ще за віком ранувато в Трускавці відпочивати (сміється). Я надаю перевагу більш активному відпочинку на гірськолижних курортах, дуже люблю зимові види спорту. От готуємося з друзями у лютому поїхати в Гудаурі – гірськолижний курорт в Грузії.

А в Трускавці, чесно кажучи, нічого толком не встиг побачити. З головою був у конкурсі «Яскрава країна», на запрошення якого власне приїхав сюди. Прослуховування проходили в санаторії «Карпати». Там молодці, класно зробили. Ще б у вас почистили озеро, яке поруч, та провели реконструкції деяких великих санаторіїв, які досі стилістикою та комфортом нагадують Радянський Союз.

– Ви працювали в команді Світлани Лободи на проекті «Голос. Діти». Сьогодні були членом журі «Яскравої країни». Можете порівняти ці два конкурси?

– Дитячі конкурси – це дуже тонка матерія. Є люди, які роблять на цьому бізнес. А діти все дуже близько беруть до серця, сильно переживають. Розумію це як батько двох синів, старшому 10 років, молодшому – чотири. Бачити істерики дітей дуже важко. І на «Голосі. Діти» були такі жорсткі та дивні моменти. Там чуємо те, що чуємо, багато залишається поза кадром.

На «Яскравій країні» більш професійне ставлення. Тут враховується абсолютно все.

– Але Ви стали популярним саме після «Голосу країни»…

– Так, я був у першому «Голосі». І мені здавалося, що таке шоу має бути одне. Визначили голос країни, і все, крапка. Але пішли другий і третій сезони… Проект допоміг мені зрозуміти, що не потрібно зациклюватися на якомусь напрямі, амплуа, як от у мене було – неформатний рок-виконавець.

І от в моєму другому альбомі «Незручні ліжка» немає жодних прив’язок до напрямків чи стилів. Є лише філософія альбому – невчасна жінка, незручні ліжка, совість, кохання – все, що не дає тобі спати…

– Новий рік і Різдво зустрічали на гастролях чи вдалося побути з сім’єю?

– На Різдво встиг повернутися до Києва з Еміратів, де відпочивав у друзів-авіаконструкторів. Мені дуже сподобалися Дубаї. Ніби нічого особливо – пісок, скло, бетон, але вражає культура, зовсім не продається спиртного, лише в курортних зонах, на вулиці й жуйку не можна жувати.

– Що для Вас є пріоритетом в житті, і що б Ви побажали трускавчанам і всім українцям у новому, 2014 році?

– Труд – пріоритет. Робота має бути служінням. Ти маєш любити, те, що робиш. Трудіться, і все у Вас буде добре.

Іра Циган, газета «Франкова криниця Підгір`я»

(Переглядів 193 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви