Багатогранний талант Тараса Шевченка

07.03.2019 | Filed under: Новини

«Учітесь, читайте,

І чужому научайтесь,

Й свого не цурайтесь»

(Т.Шевченко)

Серед плеяди видатних діячів української культури Тарасу Григоровичу Шевченку належить особливе місце. Він прославився як поборник правди і свободи своїм поетичним словом. Також як художник займає одне з почесних місць в українському образотворчому мистецтві. Відомий художник Леонардо да Вінчі стверджував, що «малярство – це німа поезія, а поезія – промовисте малярство». Двома цими гранями природа щедро наділила кріпацького сина. Для Шевченка живопис став потребою, вираженням його творчого духу. Навіть у години страждань і тяжкої неволі поетичний дар і талант художника завжди були з Великим Кобзарем.

6 березня у СШ№3 м. Трускавця була проведена літературна година «Думи Тарасові слово народніє». Завідувач бібліотекою-філією №2 Лідія Стецик розповіла присутнім про життєвий та творчий шлях геніального поета. Провідний бібліотекар обслуговування юнацтва Олександра Пфайфер провела з учнями 10-А класу вікторину «Багатогранний талант Тараса Шевченка», запитання якої були пізнавальними та цікавими. Учасники вікторини довели, що вони читають та знають творчість Т.Шевченка. Старшокласники: Гнідан Софія прочитала поезію Ліни Костенко «Тарасу Шевченку», Колосова Софія та Піньковська Мар`яна зачитали свою авторську поезію, Фединяк Богдан продекламував вірш. Бібліотекар СШ№3 Марія Горічко підготувала книжкову виставку по даній тематиці. Учні також взяли активну участь у дискусійній розмові, яку провела вчителька української мови та літератури Леся Павелкевич. Творчість Тараса Григоровича Шевченка як поета та митця надихає, запалює, є актуальною…

Підготувала Олександра Пфайфер, провідний бібліотекар обслуговування юнацтва Трускавецької ЦБС

(Переглядів 28 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви