«Батьківщина» Львівщини організує слухання, присвячені лісам області

31.07.2018 | Filed under: Новини

У Львові проведуть громадські слухання, аби детально дослідити проблеми лісової галузі та визначити способи їхнього вирішення. Про це напередодні на прес-конференції у Львові повідомив голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба  місцевого партосередку.

За словами політика, якщо нині перестануть рубати деревину, то завтра трудові колективи стануть банкротами.

«Як тоді садити, доглядати і розширювати цю галузь? Лісники зараз розгублені, не знають як далі бути. Крім того, центральна влада не вирішила одну з важливих проблем: є ліси державні, комунальні та військові. Їх знищують і вирубують ті, хто не є реальними власниками. В цьому питанні також потрібно наводити порядок», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Очільник «Батьківщини» на Львівщині також наголосив на тому, що в області катастрофічно сохне смерека і сосна, однією з причин цього явища є зниження рівня ґрунтових вод.

«З початком роботи сесії Львівської обласної ради фракція «Батьківщини» ініціюватиме  слухання, куди запросить науковців, лісників, тих людей, які працюють в галузі, аби розробити конкретні пропозиції і скерувати їх до Києва», – анонсував Михайло Цимбалюк.

(Переглядів 33 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України
  17.01.2020 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)День туризму у Трускавці (афіша) (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)

 • Оголошення
  10.12.2019 | 09:22

  Виконуємо внутрішні роботи (шпаклювання, плитка та інше). Телефон 097 032 95 36 (Степан). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Приватні оголошення (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Оголошення (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви