Безумство Возняка-Кульчинського-Ткаченка ще можна зупинити

13.10.2016 | Filed under: Публікації

Як завжди виконавчий комітет Трускавецької міської ради вражає своєю продуктивністю. Ні обговорень, ні дискусій, ні пропозицій… В кращих традиціях партійного зібрання радянської епохи, де усі голосують – за.

Якщо говорити відверто і лаконічно, то виконком Трускавецької міської ради в нинішніх реаліях – декоративний орган. Тобто виконком ТМР рішень не приймає, він рішення оформляє. Рішення приймаються в інших владних кабінетах.

Для Кульчинського-Ткаченка виконком, як казино, де вони головні шулери, а члени виконкому, як обслуговуючий персонал, чи то антураж… Члени виконкому свідомо, чи то несвідомо голосують за все, що їм підсовують шулери, а в уяві Кульчинський-Ткаченко. Головні шулери вже не церемоняться з законом і нічого не встидаються. А єхидна посмішка та  зухвала поведінка для них стає нормою.

Нещодавно виникла неприємна ситуація, яка пахне смаженим. Справа в тому, що 7 вересня виконком Трускавецької міської ради на своєму засіданні приймає абсолютно незаконне рішення, а саме, присвоєння юридичної адреси будівлі, яка знаходиться по вулиці Городище (район питного водосховища, Трускавецьке озеро).

Повідомлю, що на вулиці Городище в районі першої санітарної зони питного водосховища, незаконно зведено два житлові будинки, перший –  загальною площею 165,6 м2 , другий –  загальною площею 165,5 м2.

ТзОВ «Альфа Плюс» звернулась з заявою до трускавецького виконкому для того, щоб присвоїти будівлям юридичну адресу.

Проекти рішень про присвоєння юридичної адреси цим будівлям уже виносились на порядок денний виконкому ще на початку травня. Але тоді під час засідання виконкому це рішення було знято з порядку денного. Напевно, щось пішло не так, можливо присутність журналістів і деяких депутатів на засіданні виконкому створило психологічний тиск на Кульчинського і той у присутності такої кількості спостерігачів вирішив не «гнівити бога» і запропонував відкласти це питання до кращих часів.

Кращі часи настали 7 вересня, саме тоді і відбувся виконком. Цього разу засідання виконкому пройшло якось швидко і непомітно, без глядачів. У залі були всі свої. Вів засідання наш славнозвісний заступник Олександр Ткаченко, а в народі «Саша який всьо рішає»… Ні з того, ні з сього, або, як кажуть «з бухти-барахти» Ткаченко пропонує на виконком проект рішення Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, нежитловій будівлі по вул. Городище 11-Б.

А тепер, шановні читачі, концентруємо увагу…!

Перш за все збудований об’єкт по вулиці Городище 11-Б., якому виконком призначив юридичну адресу, не відповідає вихідним відомостям на будівництво (мав бути будинок охорони розміром приблизно 4 на 4 м2, а по факту маємо двоповерховий житловий будинок, площа забудови якого складає 165,5 м2).
Далі, вищевказане рішення виконкому суперечить рішенню Трускавецької міської ради  Про затвердження містобудівної документації, детального плану по вул. Городище, яке було прийняте ще у 2012 році. Згідно цього рішення міської ради,  було  відхилено містобудівну документацію, яку подала Альфа плюс для будівництва об’єктів на прилеглій території питного озера. Крім цього у 2012 році Трускавецька міська рада зобов’язала Трускавецький водоканал розробити  Проект заходів охорони першої санітарної зони питного водосховища і струмків, які в нього впадають. Трускавецький водоканал повністю проігнорував рішення Трускавецької міської ради і дотепер проекту заходів охорони першої санітарної зони немає.

Тепер, найважливіше, «драконівське» рішення виконкому прийняте 7 вересня суперечить, як мінімум, трьом постановам Кабінету Міністрів та Закону України про «Про питну воду України». Звичайно, що Возняк-Кульчинський-Ткаченко і Ко не знають про те, що Трускавецьке родовище мінеральних вод складається з окремих ділянок на яких розвинені різні мінеральні води – це ділянки Нафтуся, Юзя, Помірки, Воротище  і Липки. Санітарна зона охорони питного озера включає в себе ділянки на яких є мінеральні води – Воротище  і Липки.  Тому, виходячи з цього, навіть козлу зрозуміло, що будь-яка забудова заборонена. До слова, порушується  постанова Кабміну України № 456 від 07.03.2000 року згідно якої Трускавецьке родовище віднесено до родовищ унікальних підземних мінеральних вод, а також постанова Кабміну №827 від 12.12 1994 року згідно якої  мінеральні води Трускавецького родовища є корисними копалинами загальнодержавного значення.

Окрім цього, не варто забувати і про  постанову Ради міністрів УРСР №548 від 09.11. 1981 році  «Про межі округів зон санітарної охорони курорту Трускавець у Львівській області» згідно якої в районі питного водосховища було виселено десятки сімей і знесено багато будинків.

А що  зараз?  Виходить Альфа плюс, а в уяві Возняк, через Кульчинського узаконює там збудовані маєтки… 
Якщо так триватиме й надалі, то за каденції Кульчинського першу санітарну зону охорони питного водосховища забудують і Трускавець втратить альтернативне джерело водопостачання.

Тут,  важливо  нагадати, що за часів Лева Грицака Альфа плюс за безцінь купила 132 га землі навколо питного водосховища.  Альфа плюс, маючи землю у своєму розпорядженні, вже встигла  продати багато ділянок, наприклад, Лозі Ярославу Петровичу ( площа 0,3820 га), Сеніву Василю Степановичу ( 0,1247 га), Бігуну Олегу Васильовичу ( 0,5103 га), Сухіні Євгену Михайловичу ( 0,3586 га і 0, 4047 га) і на цьому зупинюсь, не буду палити  інших поважних людей J. Але усім зрозуміло, що  будувати там заборонено, бо це перша санітарна зона охорони питного озера. Будувати можна буде тільки тоді, коли статус озера буде змінено з питного на рекреаційне. Але, поки що, питне озеро залишається єдиним альтернативним джерелом водопостачання міста-курорту.

Однак, незважаючи на це, Кульчинський свідомо започаткував згубну тенденцію, яка призведе до втрати озером статусу питного водосховища.   Таким чином він створив прецедент і дав зелене світло усім тим, хто хоче там будувати. Тепер усі поважні пани, які там  вже мають земельку, будуть будувати за такою самою схемою, як це зробила Альфа плюс.

Безумство Возняка-Кульчинського-Ткаченка ще можна зупинити. Як? Цю справу можна довго тягати по судах, але є простіший шлях, коли депутатський корпус Трускавецької міської ради проявить свідомість та патріотизм і скасує «драконівське» рішення виконкому.

Назар ХОПЯК

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від  7 вересня   2016р.              № _262___

Про присвоєння адреси об’єкту

нерухомого майна, нежитловій

будівлі  по вул. Городище

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок присвоєння адрес об’єктам нерухомості у місті Трускавець, затвердженого рішенням виконавчого комітету Трускавецької міської ради № 200 від 21.11.2013р., розглянувши заяву ТзОВ «Альфа Плюс» від 06.04.2016р., згідно «Декларації про готовність об’єкта до експлуатації», зареєстрованої інспекцією ДАБК у Львівській області за № ЛВ 14212067594 від 03.05.2012р., та беручи до уваги технічний паспорт, виданий 17.12.2015р., довідки  УЖКГіБ № 83 від 06.04.2016р., про сплату пайової участі у розмірі 37232,20 грн., заборгованість згідно договору № 2.9.02-16 від 09.02.2016р. складає 37232,19 грн. виконком Трускавецької міської ради

В  И  Р  І  Ш  И  В  :

 1. Присвоїти адресу об’єкту нерухомого майна, нежитловій будівлі, загальною площею 165,5м2-  вул. Городище, 11-Б.
 2. ТзОВ «Альфа Плюс» виготовити та встановити показники вулиці та номеру будинку.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського  голови О. Балицького.

В. о. міського  голови                                                              О. Ткаченко

truskavets.today

(Переглядів 719 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви