Блог-Фест «TRUTHкавець» стартує 5 жовтня

26.09.2018 | Filed under: Новини

Наступного тижня з п’ятниці по неділю (5-7 жовтня) у Трускавці проходитиме фестиваль блогерів. Про це сьогодні, 26 вересня, під час зустрічі з журналістами Трускавця розповів ідейний натхненник фестивалю Богдан Процишин. На Блог-Фест «Трускавець» запрошено близько 25 відомих блогерів, серед яких – Андрій Полтава, Роман Шрайк, Сергій Іванов, Роман Скрипін, Татуся Бо, Тетяна Попова, Денис Казанський, Сашко Лірник та інші блогери, відомі в різних Інтернет-напрямках. Мета фестивалю – популяризація Трускавця, частіша згадка назви курортної столиці України в дописах людей, котрі мають авторитет та величезну кількість фоловерів (постійних читачів). Інакше кажучи, головна мета цього фестивалю – популяризація слова «Трускавець» в Інтернеті.

Блог-Фест проходитиме в локаціях центральної частини міста, переважно в готелі «Міротель» та ресторації «Клюберг». Партнером фестивалю окрім названих вище двох закладів виступає і готель «Трускавець 365».

Програма фестивалю, котра буде оприлюднена дещо згодом, передбачає дискусійні панелі на теми політики, виборів, сімейного життя, протидії московитській пропаганді, різноманітних життєвих ситуацій. Окрім того будуть прямі інтерв’ю на «Твоєму радіо», презентації книг в УРБАН-бібліотеці, індивідуальні зустрічі-презентації. Заходи проходитимуть 5 жовтня з 16.00 до 21.00, 6 жовтня з 14.00 до 21.00, 7 жовтня з 12.00 до 14.00.

Планується, що заїзди блогерів до Трускавця будуть щорічними – в рамках Всеукраїнського фестивалю блогерів, котрий проходить в Дніпрі, частина зустрічей відбуватиметься власне в Трускавці. Цьогоріч на Блог-Фест міська рада Трускавця виділила 120 тисяч гривень, які в основному підуть на оплату дороги, організацію зустрічей, відеозйомку та культурну програму. Проживання та харчування гостей здійснюватиметься за спонсорські кошти. Богдан Процишин не виключає, що Блог-Фест може обійтися місту дешевше від закладеної в кошторис суми.

(Переглядів 35 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви