Підписано Меморандум про партнерство і співпрацю

01.11.2016 | Filed under: Публікації

Нещодавно в Трускавецькому готелі “Оскар” відбулася зустріч директора Інституту транскордонного співробітництва та європейської інтеграції Богдана Матолича і голови правління ГО “Європейська інтеграція України” Івана Цегенька. В результаті зустрічі було підписано Меморандум про партнерство і співпрацю.

Підписанню Меморандуму про партнерство і співпрацю передували ряд зустрічей і консультацій, на яких сторони дійшли спільної думки, що співпраця між організаціями буде взаємовигідною та принесе позитивні результати для обох сторін, а спільна участь в реалізації деяких проектів дасть набагато більший і результативніший ефект.

Місце для підписання Меморандуму також було вибрано невипадково, адже готель “Оскар” у Трускавці очолює секретар організації “Європейська інтеграція України” Олег Блажівський, який і організував цю зустріч на високому організаційному рівні. До речі, Олег Блажівський має великий досвід у справі транскордонного співробітництва, цим напрямком він займався у Трускавці в часи міських голів Богдана Матолича та Лева Грицака.

Сторони домовились, що спільною метою організацій є розвиток транскордонного співробітництва. Також сторони будуть організовувати спільні конференції, залучати до розробки проектів спеціалістів та науковців, спрямовувати свої зусилля на покращення інвестиційного клімату регіону.

Довідка.

Інститут транскордонного співробітництва та європейської інтеграції (ІТСІ) є громадською організацією. Мета ІТСІ – сприяння розвитку транскордонного співробітництва та реалізації наукового, інформаційного і організаційного забезпечення впровадження передового європейського досвіду шляхом залучення іноземних та вітчизняних інвестицій в прикордонний регіон. Пріоритети: розробка і супровід екологічних, енергетичних, соціальних транскордонних проектів та розвиток туризму. Цілі Інституту: сприяння всебічної поінформованості політики транскордонного співробітництва; моніторинг проблем розвитку суміжних прикордонних територій України та сусідніх держав і розробка пропозицій (програм) по їх вирішенню; сприяння і організація підготовки фахівців у сфері транскордонного співробітництва та забезпечення наукових досліджень; організація конференцій, семінарів, економічних місій; підготовка та реалізація транскордонних проектів та програм; підготовка та видання інформаційно-довідкових матеріалів. Керівні органи Інституту транскордонного співробітництва та європейської інтеграції: президент – Тарас Федак, кандидат економічних наук, директор – Богдан Матолич, директор з питань науки – Надія Мікула, заступник директора ІТСІ – Юрій Кміть. Сайт організації: http://www.icci.com.ua/

Громадська організація «Європейська інтеграція України» – це організація, котра займається іміджевими, промоційними, соціальними та іншими проектами з метою ефективного інтегрування України, її громадян, підприємств, закладів, органів місцевого самоврядування в європейський та загальносвітовий соціальний і бізнесовий простір. З цією метою організація проводить міжнародні зустрічі, конференції, презентації та промоційні заходи із залученням високопосадовців, керівників та власників великих підприємств і закладів, керівників органів місцевого самоврядування, знаменитостей з широким висвітленням цих заходів в ЗМІ та на ТБ. Також організація проводить семінари, тренінги, ознайомчі виїзди, організовує налагодження міжнародних контактів. Головною ідеєю створення організації є зробити Україну доступнішою для Європи і світу; через об’єднання і кооперацію зусиль між народами Європи та України в різноманітних формах сприяти входженню нашої держави в єдиний європейський простір без кордонів. Ще одним стратегічним напрямком діяльності організації є пропагування туристичної та інвестиційної привабливості частини Східних Карпат, яка називається Бескиди і яка охоплює гористу місцевість України і Польщі на векторі Трускавець – Старий Самбір – Сянок – Риманів з її рекреаційним і оздоровчим потенціалом. Партнерами організації є органи місцевого самоврядування, підприємства, готельні, відпочинкові та оздоровчі комплекси, установи та заклади в тому числі і навчальні. Членство в організації дає можливість доступу до участі в різноманітних проектах, заходах, зустрічах які проводить організація та доступу до інформаційної бази про інвестиційні проекти чи інвесторів котру можна використати для втілення власних ідей з допомогою міжнародних партнерів. Патронування діяльності організації здійснюється Головою Львівської обласної державної адміністрації, Воєводою Підкарпатського воєводства, Генеральним консулом Республіки Польща у Львові. Окремі проекти безпосередньо патронує Маршалек Сейму Республіки Польща. Головою ГО «Європейська інтеграція України» є Іван Цегенько, секретарем – Олег Блажівський. Організація має осередки в ряді міст, розширює свою діяльність. Сайт організації: http://evrointegracia.org.ua/

Підготував Володимир Ключак

(Переглядів 441 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви