Богдана Матолича вважають «стукачем»

30.07.2012 | Filed under: Акценти

Так званий мовний закон Ківалова-Колесніченка розколов Україну. “Воюють” не тільки Схід із Заходом. Найстрашніше, що розколото суспільство.

Нещодавно представники “Свободи” не пускали на роботу керівників Львівської обласної державної адміністрації. Причина та ж – мовний закон. Прості працівники могли спокійно пройти до приміщення.

Відтак в активістів “Свободи” розпочалися неприємності. Їх по одному почали викликати до прокуратури. Винним у цьому “свободівці” вважають першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Богдана Матолича. В заяві прокурору саме він стверджував, що йому не дозволяли потрапити до робочого місця.

Керівник фракції “Свободи” у Львівській обласній раді Ірина Сех назвала Богдана Матолича “стукачем”. Вона вважає, що в прокуратури можуть знайтися формальні приводи, аби не допустити до виборів у жовтні 2012 року чільних діячів “Свободи”, які були організаторами акції.

Сам Богдан Матолич, який свого часу був міським головою Трускавця, підписав заяву, в якій стверджує, що виступає за українську мову. Однак була також оприлюднена заява Львівської обласної державної адміністрації про те, що мовний закон Ківалова-Колесніченка не може зашкодити розвитку української мови, а тому його необхідно прийняти.

Анатолій Власюк

(Переглядів 76 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви