Boryslav – Smart city

17.07.2019 | Filed under: Новини

У Бориславі розпочато роботу над впровадженням проекту з електронного врядування. Про це інформує відділ внутрішньої політики Бориславської міської ради з посиланням на відділ розвитку міста. Бориславська міська рада розпочала роботу над впровадженням проекту «Борислав – Розумне місто» («Boryslav – Smart city») в напрямку електронної демократії та електронного врядування задля побудови діалогу між владою та громадою.

Ідея проекту полягає в зборі інформації в режимі реального часу, що дасть можливість продуктивно використовувати ресурсний потенціал нашого міста. Це дозволить економити кошти, раціональніше діяти та підняти рівень життя населення. Щоб зробити місто максимально комфортним для його мешканців, необхідно створити певні умови для цього.

Основною рушійною силою у створенні розумного міста є збір та обробка великої кількості даних. Саме управління даними дозволяє муніципальним службам підвищувати якість життя населення. Суть проекту полягає у відкритті порталу відкритих даних, де можна буде побачити інформацію щодо діяльності всіх структурних підрозділів міської ради, комунальних служб (звіти, боргові зобов’язання, кількість відряджень), скільки отримано субсидій громадянами міста, допомоги, земельних ділянок, пайової участі; відслідкувати он-лайн рух міського транспорту та багато іншого. Також мешканці міста будуть залучені до процесу формування Громадського бюджету м.Борислава, кошти якого будуть спрямовані на реалізацію кращих проектів розвитку міста, запропонованих мешканцями на конкурсній основі.

Першим кроком до впровадження проекту «Борислав – Розумне місто» («Boryslav – Smart city») є створення робочої групи з його розробки. Тому міська влада Борислава запрошує небайдужих, активних представників громадських організацій міста долучатися до розробки проекту.

(Переглядів 32 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Оренда двокімнатної квартири у Трускавці
  19.08.2019 | 10:31

  На довготривалий період здається двокімнатна квартира по вул. Сагайдачного (м. Трускавець), І поверх. Меблі, холодильник, пралка, плитка, газовий котел, місце для паркування, комора. Тел. +38-067-172-81-98 (Тетяна). (Переглядів 1 , 5 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)“Ювента” оголошує набір в школу спортивних та бальних танців (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Борислав запрошує на […]

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». (Переглядів 61 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Оголошення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури «Ту […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви