Борислав спортивний

03.04.2012 | Filed under: Новини

Штанга. Три чемпіони України – майстри спорту міжнародного класу та два рекорди України в жимі штанги лежачи – з таким результатом повернулися до Борислава спортсмени з чемпіонату України із пауерліфтингу в окремих вправах, що пройшов у Черкасах 17-18 березня. Команду Борислава представляли чотири спортсмени: Назар Головко, Михайло Гопшта, його син Володимир, Юрій Хайнацький. Назар Головко у ваговій категорії до 75 кілограмів посів перше місце в розряді юнаків. Володимир Гопшта в категорії до 82,5 кілограмів, у першому підході виконав норматив кандидата в майстри спорту, другим підходом 140 кг, а в третій спробі на 145 кілограмів намагався виконати норматив майстра спорту України, та спроба була невдалою. Юрій Хайнацький у ваговій категорії до 110 кг, вижавши штангу вагою 157 кг, посів перше місце серед юнаків до 23-х років. Це всього на 5 кг менше норми майстра спорту України. Михайло Гопшта виступав у ваговій категорії до 90 кілограмів. У цій категорії брали участь 26 спортсменів. Одним із суперників був чемпіон України 2011 року, рекордсмен України 2011 року в жимі штанги лежачи, одесит Віктор Нагачевський. У першому ж підході Михайло Гопшта встановив рекорд України, виконавши при цьому норму майстра спорту міжнародного класу, а в другому – покращив свій же рекорд на 5 кг, чим забезпечив собі переконливу перемогу у своїй ваговій категорії.

Шахи. Відділ з питань фізкультури і спорту спільно з федерацією шахів м. Борислава на базі благодійної організації «Карітас» провели особисту першість міста з шахів. До змагань допущені як діти до 18 років, так і дорослі. Участь у змаганнях узяли 10 учасників, які змагалися за «швейцарською системою» із семи турів. Із результатом 7 балів чемпіоном міста став Андрій Тустанівський із сумою 5,5 бала, а срібним призером – Микола Зарицький. Бронзову нагороду виборов Євстахій Лях. Серед учасників віком до 18 років перемогу святкувала Соломія Якимчук, яка була четвертою у загальному заліку. Переможці змагань нагороджені призами і грамотами відділу з питань фізичної культури та спорту і федерації шахів міста. На базі четвертої школи відділ з питань фізичної культури і спорту спільно із федерацією першість міста з шахів серед школярів. Участь у змаганнях взяли 35 шахістів з восьми навчальних закладів. Спортсмени змагались у семи турах за «швейцарською системою» проведення поєдинків. У особистому заліку переможцями стали Соломія Якимчук – перше місце (гімназія), Василь Мізик здобув срібло, Роман Андрушко посів третє місце (обидва із ЗОШ № 5). У командному заліку, до якого зараховувались три результати юнаків і дівчат, котрі набрали найбільшу суму балів, перше місце виборола гімназія, друге – ЗОШ № 5, третє – ЗОШ № 8.

Шашки. Відділ з питань фізичної культури і спорту організував і провів першість міста з шашок серед команд навчальних закладів на базі ЗОШ № 4. У змаганнях узяли участь 10 команд і 40 учасників. Команди змагалися у двох підгрупах зі стиковими іграми. У групі «А» явним лідером з 11,5 очка стала команда медичного коледжу. Гра між командами ЗОШ № 4 і ЗОШ № 3 визначила другу і третю сходинку в групі. Перемогли шашкісти із ЗОШ № 3.У групі «Б», з перевагою у 0,5 очка, переможцем стала команда ЗОШ № 5. На другій сходинці – гімназисти, бронза – у ЗОШ № 8. У боротьбі за срібні й бронзові нагороди зустрілись шашкісти гімназії та ЗОШ № 3, з рахунком 1,5 : 2,5 перемогу святкували гімназисти. У фіналі змагань боролись команди із ЗОШ № 5 і медичного коледжу, з рахунком 1,5: 2,5 чемпіоном міста з шашок стала команда медичного коледжу. Кращими гравцями змагань визнано Соломію Якимчук (гімназія) і Володимира Литвина (мед коледж).

Дзюдо. На початку березня у Бориславі проходили змагання з боротьби дзюдо. У них взяли участь спортсмени, зі Стрия, Трускавця, Стебника, Борислава, де виборювали перші, другі, треті місця у відкритій першості ДЮСШ «Атлант». За честь нашого міста виступали юні вихованці ДЮСШ «Атлант», наймолодшому з них виповнилось 6 років. Кращі кидки відзначені грамотами. У загальнокомандній боротьбі наші земляки посіли перше місце. Відмінну боротьбу показали у своїх вагових категоріях Олег Сенюта, Христина Іванів, Богдан Волчек, Олег Войтович, Сергій Пелешок, Володимир Кузьмин. Добре боролись Назар Петрів, Максим Антропов, Михайло Цапів. Хорошу боротьбу показали і святкували перемогу Марта Шиманська, Юля Муренка, Михайло Головецький. 17 березня збірна команда нашого міста взяла участь в обласних змаганнях, де було понад 100 учасників із Львівської області, а також збірна команда міста Рівного. Ці поєдинки довели, що наші бориславці вміють боротись і на обласному рівні. Перемогами відзначились Максим Антропов, Назар Петрів, Ігор Вихованець. Та найкраще виступили наші дівчата Аня Янків та Христина Іванів, які посіли другі місця у цих змаганнях. Вітаємо наших дзюдоїстів та бажаємо їм подальших успішних виступів на татамі.

За матеріалами газети «Нафтовик Борислава»

(Переглядів 156 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви