Спортивне життя Борислава

15.10.2011 | Filed under: Новини

Як інформує відділ у справах фізичної культури та спорту Бориславської міської ради, нещодавно на стадіоні «Нафтовик» м. Борислава відбулась першість міста з футболу серед команд навчальних закладів на призи клубу «Шкіряний м’яч» . Організаторами змагань стали згаданий вище відділ та відділ освіти Бориславської міської ради. Участь у змаганнях взяли 10 команд з усіх шкіл міста, а це 140 юних футболісти. Протягом п’яти днів тривало свято футболу, яке розпочалось технічними конкурсами «Удар м’яча на дальність», проходили змагання у двох підгрупах зі стиковим іграми. За бронзові нагороди змагань зустрілись команди ЗОШ № 9 і ЗОШ № 7. З рахунком 2:0 перемогу святкували футболісти 7 школи. Дві найсильніші команди ЗОШ 3 1 і гімназії боролись за перемогу. З мінімальним рахунком матчу 1:0, чемпіоном міста з футболу у 2011 році стала команда Бориславської гімназії. За розпорядженням міського голови Володимира Фірмана всі команди-учасниці змагань відзначені пам’ятними подарунками, футбольними м’ячами. Переможці технічних конкурсів, кращі гравці та учасники команд-переможців нагороджені пам’ятними відзнаками змагань. Команда Бориславської гімназії нагороджена перехідним кубком клубу «Шкіряний м’яч» та буде захищати честь міста на обласних змаганнях.

(Переглядів 20 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви