Теніс у Трускавці

15.02.2011 | Filed under: Новини

У м. Трускавці вже 9 рік поспіль відділом у справах сім’ї, молоді та спорту та обласною федерацією тенісу проводиться Відкритий Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу «Зимовий Трускавець». Ці змагання, які мають статус 2-ї категорії, цього року традиційно відбулися на базі ДЮСК «Спортовець» з 07 до 12 лютого. В турнірі взяли участь 24 учасники з Чернівецької, Львівської, Закарпатської області, м. Севастополя, м. Нижнього Новгорода (Росія), в тому числі шестеро трускавчан.

Змагання проводились в одиночному розряді серед юнаків віком до 10 років, а також в одиночному та парному розрядах серед юнаків та дівчат віком до 14 років.

Призерами змагань стали:

В одиночному розряді серед юнаків до 10 років:

1м. – Швед Роман (Львів); 2 м.- Дупин Олександр (Ужгород); 3 м. – Івасівка Роман (Трускавець). В одиночному розряді серед юнаків до 14 років:

1м. – Ях Олександр (Львів); 2 м.- Когут Володимир (Львів); 3 м. – Засадний Максим (Львів); В одиночному розряді серед дівчат до 14 років:

1м. – Бурак Ольга (Львів); 2 м.- Самойлова Анастасія (Ужгород); 3 м. – Деветак Мартіна (Львів); В парному розряді серед дівчат до 14 років перемогу здобула пара Бєлова Василина (Трускавець)/ Самойлова Анастасія (Ужгород).

В парному розряді серед юнаків до 14 років перемогу здобула пара Засадний Максим (Львів)/ Шаповалов Іван (Львів).

13 лютого на базі ЗОШ № 3 відділом у справах сім’ї, молоді та спорту проведено особисту першість м. Трускавця з настільного тенісу серед чоловіків. В змаганнях взяли участь 17 спортсменів.

Перше місце виборов Піцко Іван – керівник гуртка настільного тенісу Будинку учнівської творчості, 2 місце – Коколюс Богдан – голова правління ОСББ «Мрія» та «Воля», 3 місце – Витрикуш Юрій – головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради.

Дана інформація була виголошена завідувачем відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ТМР Зеноном Пристаєм на понеділковій нараді 14 лютого.

(Переглядів 145 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви