Теніс у Трускавці

15.02.2011 | Filed under: Новини

У м. Трускавці вже 9 рік поспіль відділом у справах сім’ї, молоді та спорту та обласною федерацією тенісу проводиться Відкритий Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу «Зимовий Трускавець». Ці змагання, які мають статус 2-ї категорії, цього року традиційно відбулися на базі ДЮСК «Спортовець» з 07 до 12 лютого. В турнірі взяли участь 24 учасники з Чернівецької, Львівської, Закарпатської області, м. Севастополя, м. Нижнього Новгорода (Росія), в тому числі шестеро трускавчан.

Змагання проводились в одиночному розряді серед юнаків віком до 10 років, а також в одиночному та парному розрядах серед юнаків та дівчат віком до 14 років.

Призерами змагань стали:

В одиночному розряді серед юнаків до 10 років:

1м. – Швед Роман (Львів); 2 м.- Дупин Олександр (Ужгород); 3 м. – Івасівка Роман (Трускавець). В одиночному розряді серед юнаків до 14 років:

1м. – Ях Олександр (Львів); 2 м.- Когут Володимир (Львів); 3 м. – Засадний Максим (Львів); В одиночному розряді серед дівчат до 14 років:

1м. – Бурак Ольга (Львів); 2 м.- Самойлова Анастасія (Ужгород); 3 м. – Деветак Мартіна (Львів); В парному розряді серед дівчат до 14 років перемогу здобула пара Бєлова Василина (Трускавець)/ Самойлова Анастасія (Ужгород).

В парному розряді серед юнаків до 14 років перемогу здобула пара Засадний Максим (Львів)/ Шаповалов Іван (Львів).

13 лютого на базі ЗОШ № 3 відділом у справах сім’ї, молоді та спорту проведено особисту першість м. Трускавця з настільного тенісу серед чоловіків. В змаганнях взяли участь 17 спортсменів.

Перше місце виборов Піцко Іван – керівник гуртка настільного тенісу Будинку учнівської творчості, 2 місце – Коколюс Богдан – голова правління ОСББ «Мрія» та «Воля», 3 місце – Витрикуш Юрій – головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради.

Дана інформація була виголошена завідувачем відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ТМР Зеноном Пристаєм на понеділковій нараді 14 лютого.

(Переглядів 145 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви