Про спорт

21.01.2011 | Filed under: Новини

З 7 по  24 січня 2011р.  у спортивно-оздоровчому комплексі  Трускавецького ДЮСК «Спортовець»  підготовку до спортивних змагань світового рівня проводить збірна команда України з сучасного п’ятиборства, до складу якої входять спортсмени різного віку – дорослі, юніори та юнаки.

Сучасне п’ятиборство – це спортивна дисципліна, до якої входять комплексні змагання, що  включають верхову їзду з подоланням перешкод – конкур, фехтування на шпагах (поєдинки до першого уколу з кожним учасником змагань), швидкісну стрілянину з малокаліберного пістолета (20 пострілів 4 серіями), плавання (вільний стиль, дистанція 200 м), крос (біг по перетнутій місцевості на дистанції 3000 м для дорослих, 2000 м для юніорів). Змагання проводяться протягом 1 дня. Загальні місця учасників змагань визначаються по сумі очок, отриманих в кожному виді програми.

Щоб досягнути високих результатів, п’ятиборець повинен мати хороші фізичні якості та володіти різносторонньою технічною підготовкою. Наші українські спортсмени у сучасному п’ятиборстві досягнули високих показників і неодноразово прославляли нашу державу на міжнародних змаганнях.

На навчально-тренувальному зборі у Трускавці побували імениті спортсмени Дмитро Кирпулянський – заслужений майстер спорту України, призер Чемпіонату Світу і Європи серед юніорів, учасник Олімпійських ігор у м. Пекіні ( 9 місце), призер Чемпіонату Світу 2009 року (Англія); Павло Кирпулянський – майстер спорту, Чемпіон України 2008 року; Ірина Хохлова – майстер спорту міжнародного класу, призер Чемпіонату світу 2008 року (Китай), срібний призер Чемпіонату Європи 2009 року (Португалія),чемпіон України 2009, 2010 року; Руслан Наконечний – майстер спорту, срібний призер Чемпіонату Європи 2009 року (Португалія); Анастасія Спас – майстер спорту, володар золотої та бронзової медалі І юнацьких Олімпійських ігор у м. Сингапурі, чемпіон юнацьких ігор України; Діана Голядкіна – чемпіон Балканських ігор 2010 року (Туреччина), чемпіон Європи серед  юнаків 2010 року (Болгарія).

На навчально-тренувальному зборі свої настанови та допомогу спортсменам  надають не менш імениті тренери: Мезенцев В.А. – заслужений тренер, головний тренер збірної України з сучасного п’ятиборства; Сидоров Д.М. – майстер спорту; Пауков А.І. – заслужений тренер України.

Учасники збірної команди України дали високу оцінку матеріальній базі ДЮСК «Спортовець»  і виявили бажання у майбутньому проводити  підготовку до серйозних змагань тільки у Трускавці. Тренери сучасного п’ятиборства побажали юним плавцям ДЮСК «Спортовець»  сумлінних тренувань, щоб у подальшому продовжувати підготовку в училищах фізичної культури і спорту, де готують п’ятиборців. Досягнуто попередньої домовленості між адміністрацією ДЮСК «Спортовець»  та керівництвом збірної України з п’ятиборства про скерування Трускавецьких плавців, які виконали нормативи ІІ дорослого розряду, на подальше навчання у спеціалізованих фізкультурних навчальних центрах України.

  З 10 по 12 січня у  м Львові  команда баскетболістів дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» приймала участь у Чемпіонаті  області серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини з  баскетболу (юнаки 1995-1996 р. н. ). Це перший старт вихованців ДЮСК «Спортовець» у Новому 2011 році і для юних баскетболістів він був непоганим, адже Трускавецька команда стала бронзовим призером Чемпіонату Львівської області.

    Чемпіоном області стали господарі – команда обласної дитячо-юнацької спортивної школи   м. Львова. Трускавчани  ввійшли у півфінал і завоювали  третє місце  (тренер ДЮСК «Спортовець» Пічугін Віктор Дмитрович).

  15 січня у спортивно-оздоровчому комплексі  Трускавецького ДЮСК «Спортовець»  відбулась матчева зустріч з тенісу з ДЮСШ м. Стрий серед учнів до 12 років. У 9 поєдинках в одиночному розряді з рахунком 5 : 4  перемогу отримали вихованці «Спортовця»  – Остап Шищак, Ніна Трускавецька, Василина Бєлова, Андрій Микитин та Даша Кострицька. У парних змаганнях серед юних тенісистів бойова нічия – 1 : 1. Дані змагання проводились з метою підготовки до традиційного Відкритого Всеукраїнського юнацького турніру з тенісу «Зимовий Трускавець», який планується проводити з 7 по 12 лютого 2011 року у ДЮСК «Спортовець».

Прес-служба ДЮСК «Спортовець», м. Трускавець

(Переглядів 25 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви