Будівництво дороги до Трускавця – на контролі обласної влади

28.08.2020 | Filed under: Новини

Цього тижня розпочато роботи з будівництва дороги до Трускавця в обхід карстових проваль. Тендер виграло підприємство «Автомагістраль-Південь», тож із підрядником, представниками Служби автомобільних доріг, керівництвом Дрогобицького держлісгоспу провів 27 серпня виїзну робочу нараду у Трускавці голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Участь в нараді взяли міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та сільський голова Модрич Мирон Флюнт.

Під час зустрічі було обговорено шляхи пришвидшення робіт та вирішення поточних питань. Зокрема йшлося про перенесення ліній електропередач, водогону та кабелів зв’язку, про вилучення земель лісового фонду, про підготовку актів прийому-передачі земель Модрич та Борислава, через які пролягатиме нова дорога, до Львівської ОДА тощо.

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин запевнив, що зі своєї сторони зробить всі можливі кроки, щоб будівництво дороги проходило без перепон, без зволікань та закликав Службу автомобільних доріг, Дрогобицький держлісгосп та голів Трускавця й Модрич допомагати підрядній організації «Автомагістраль-Південь» вирішувати ті чи інші поточні питання.

Отже, обласна влада не лише декларує сприяння у будівництві нової дороги до Трускавця вартістю бл. 250 млн. грн., але й реально допомагає у пришвидшенні робіт. Свідченням цьому є як візит голови ЛОР Олександра Ганущина до Трускавця, так і робоча нарада з цього ж питання у Львівській ОДА, яка відбудеться сьогодні, 28 серпня.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви