“Благодійна організація потребує волонтерів для сбору коштів на вулицях Трускавця.
Умови:від 400 до 800грн за тиждень компенсації.
Графік: 2 зміни: Будні з 10:00 до 14:00 або з 15:00 до 19:00
Вихідні з 9:00 до 14:00 або з 15:00 до 20:00”
А як же Критерії волонтерської діяльності?
1. Діяльність без очікування фінансової винагороди.
2. Діяльність, яка здійснюється з власної волі.
До волонтерської діяльності не можна змусити нікого, це добровільне бажання людини вкладати свій вільний час, зусилля в ту чи іншу організацію, проект тощо.
3. Суспільно корисна діяльність.
Цей критерій допомагає відрізнити волонтерство від простого проведення вільного часу. Наприклад, граючи у футбол, ми не очікуємо фінансової винагороди, ми це робимо з власної волі, але користь отримуємо ми самі. Однак, коли ми беремо участь у матчі, метою якого є збір коштів на благодійну діяльність, то це сміливо можна назвати волонтерством, оскільки чітко видно суспільну користь такої гри.
4. Діяльність у вільний від роботи час.
Волонтерська діяльність здійснюється у вільний від роботи час. Так, наприклад, якщо Ви працюєте у громадській організації і в силу своїх обов’язків берете участь у проекті чи акції і це Ви робите у свій робочий час, а також отримуєте за це винагороду, то така діяльність не є волонтерською.
По темі: Благодійний фонд «Люди в дії» у Львові – гроші збирають і… заробляють?
Нині на вулицях Львова понад 60 волонтерів благодійного фонду «Люди в дії» займаються збором коштів на лікування дітей. Молоді люди зі спеціальними прозорими скриньками підходять до львів’ян та туристів та просять не залишатися байдужими до чужої біди. Та, як з’ясувалося, зібрані волонтерами кошти не фіксуються.
Про це повідомили журналісти телеканалу ZIK.
Цьому дивуються у львівському фонді «Крила надії». Як пояснює його директор Наталія Ліпська, фонд повинен фіксувати суму, зібрану з кожної скриньки. Та таких документів не вдалося отримати ні від «Людей в дії» у Львові, ні з центрального офісу фонду у Києві.
«Жодного документа про зібрані кошти, навіть за попередній день, вони не змогли показати. Вони не могли відповісти, скільки коштів було отримано з кожної скриньки, – розповіла Наталія Ліпська. – На нашому сайті можна знайти всі документи – а таких щонайменше п’ять – для кожної скриньки».
Зате журналісти з’ясували інший цікавий факт. Волонтери, яких вдалося вмовити до розмови, переконували, що працюють безкоштовно. Цю інформацію офіційно підтвердив і координатор «Людей в дії» Назар Двожановський.
Натомість інше почув журналіст перших західноукраїнських новин «Огляд дня», який анонімно намагався влаштуватися волонтером до цього фонду. Спроба завершилася таким діалогом.
Назар Двожановський: – Зараз, на жаль, набір вже припинився, дуже багато людей.
Журналіст: – А якщо не секрет, скільки там можна заробити за місяць?
Н.Д.: – Не знаю, по-різному буває, треба приходити на співбесіду і говорити.
ТОП коментованих за тиждень