Чому трускавецькі волонтери заваджають в першій санітарній зоні, а заїзджі (гастролери/волонтери і підриємці) отримують дозволи, і день у день проводять там свою діяльність?

14.07.2015 | Filed under: Некатегоризовано

У понеділок 13-07-2015р. в Трускавецькій міській раді відбулось неформальне спілкування трускавецького міського голови та волонтерів, що займаються збором коштів для допомоги воїнам АТО.
Причиною зустрічі став недільний конфлікт з залученням міліції, СБУ, охорони, для недопуску волонтерів під кафе “На здоров’я”  для проведення традиційної благодійної акції “Дрогобиччина SOS” по збору коштів на потреби АТО. Представники охорони відмовились піднімати шлагбаум для проїзду волонтерської техніки для проведення акції, нібито через відсутність дозволу з міської ради.Як вияснилось, справді, представники трускавецької міської ради відмовились надавати дозвіл на проведення волонтерської акції, попри те, що ця акція вже кілька неділь поспіль успішно проходила і збирала понад 20тис. гривень допомоги для потреб АТО.  Коли міський голова організовува це спілкування через “свою” активістку Лесю Дідик, то було прохання не запрошувати на обговорення волонтера Сергія Розору, але інші волонтери не погодились і Сергій Розора прийшов на цей захід у стінах “мерії”.

Міський голова наполягав на тому, що ніяких господарсько-діяльних заходів у першій санітарній зоні проводити не можна, бо цього не дозволяє Закон. На заперечення волонтерів, що допомога армії це не господарська діяльність і парк-це прохідне місце де справді багато людей можуть допомогти армії, присутні там працівники міської ради сказали, що збирайте допомогу в іншому місці, але не в першій санітарній зоні.

На запитання Сергія Розори, чому ж тоді у Трускавецькій міській раді видають протягом ОДНІЄЇ години якісь документи для немісцевих (волонтерів\гастролерів) і вони збирають кошти не маючи ніяких підтверджень, що вони для армії це роблять і не є шахраями, то міський голова відповів, що і самі волонтери “Дрогобиччина SOS” йому не представили ніяких підтверджуючих документів також. Правда, Лесі Дідик і її “волонтерам”, які також не мають документів дали дозвіл розмістити їх скриньку в фойє міської ради, тобто сприяють в діяльності “чемних” до міського голови активістів. Чи можна буде розмістити скриньки для збору коштів для “Дрогобиччина SOS” – подивимось..

Після гарячих дискусій, які тривали близько години,міським головою була висловлена пропозиція  проводити волонтерські акції на центральній сцені міста, або біля неї.

Як усе відбувалось можна буде побачити на відео..

Святослав Грабовський (більше відео на сайті grabovsky.com.ua)

Відео 1

Відео 2

Відео 3

Відео 4

Відео 5

Відео 6

Відео 7

Відео 8

(Переглядів 559 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви