Поіменні голосування в раду, або хто є хто ?!

22.07.2014 | Filed under: Некатегоризовано

Завтра 23-07-2014р. у народному домі о 15:00 відбудеться дискусія та презентація на тему доцільності запровадження обов’язкових поіменних голосувань в міську раду Трускавця.  Запрошуються усі бажаючі мешканці міста, представники громадських організацій та політичних партій.

Після ганебних голосувань у Трускавецькій міській раді 22-05-2014р. коли питання поіменних голосувань навіть не внесли на розгляд в порядок денний, ми розуміємо, що або депутати в більшості своїй хабарники і злодії а тому не зацікавленні у впровадженні поіменної системи голосувань, або це було прикре недорозуміння і у четвер депутати приймуть відповідне рішення і громада матиме поіменно відповідальних за стан справ у місті.

Окрім того система поіменних голосувань виключе будь-які маніпуляції у підмінах рішень чи маніпуляції лічильної комісії, як це неоднарозово відбувалось при надважливих питаннях для міста (комунальні тарифи, вода, земля, тощо..). Ось приклад зафіксований на відео:  ось тут зафіксовано фальсифікацію голосувань на відео: http://grabovsky.com.ua/home/144-hto-e-hto-sered-deputativ-truskavetskoyi-miskoyi-radi-teper-use-jasno

Вартість системи голосування яку ми пропонуємо становить близько 22 тис. гривень, аналог від інших фірм є в 20-ть раз дорожчим (від 200 тисяч гривень), окрім того є спонсори, які готові самі оплатити цю систему лиш б депутати прийняли рішення про її впровадження..

P.S.

Голосування – це спосіб прийняття рішення групою людей (зборами, електоратом), при якому загальна думка формулюється шляхом підрахунку голосів членів групи. Як правило перед голосуванням проходить обговорення. Альтернативними формами прийняття рішення є вироблення консенсусу або жеребкування.

У демократичній системі, голосування проводиться при виборах посадових осіб і при прийнятті рішень, що стосуються громади.

Голосування може бути відкритим або таємним.

При відкритому голосуванні не приховується, як проголосував той чи інший учасник. Є різні способи відкритого голосування від зборів учасників у приміщенні чи на відкритому повітрі, до голосування з використанням інтернету або з використанням інформаційних систем типу «Рада» або «Віче» – так зване електронне голосування.

При таємному голосуванні, вживаються заходи, щоб інформація про те хто і як голосував була недоступна. Тим самим виключається можливість будь-якого контролю за волевиявленням виборця або тиску на нього. Це необхідно для захисту від переслідування тих, хто проголосували «неправильно». Для таємного голосування необхідні спеціальні приміщення і пристосування (наприклад, виборча дільниця, обладнаний кабінками для заповнення бюлетеня та урнами для голосування). При оцінці результатів голосування підраховуються голоси. У багатьох видах голосування кожен учасник має один голос, проте можливі й інші варіанти.

 Обов’язковість голосування

У більшості країн прийняття участі в голосуванні – особиста справа кожного. Існують, однак, країни (Австралія, Бельгія, Бразилія), в яких голосування на виборах до органів державної влади обов’язково. Те, що в країні проводиться голосування, не означає, що така країна автоматично є демократичною. У деяких країнах кандидати призначаються заздалегідь, і конкурентів на виборах немає.

Підрахунок голосів  – При персональному-поіменному голосуванні завжди можна звірити кількість тих хто ЗА чи Проти, просто перерахувавши поіменні списки, які зберігаються у протоколах засідань. В той же час за відсутності поіменного голосування кількість ЗА чи Проти на момент голосування знає лише лічильна комісія, яка може  «помилятись», а після проходження навіть дня без наявності чіткої фото\відеофіксації голосувань перепровірити результати голосувань неможливо, не кажучи вже й про персональну відповідальність голосуючих..

http://dobrovol.org/project/13/

Ось відео того як фальсифікують голосування в міській раді Трускавця:

 

(Переглядів 331 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви