Чи притягнуть Юрія Терлецького до відповідальності?

10.05.2011 | Filed under: Новини

Прокуратура міста Трускавця зацікавилася питанням непідписання виконуючим обов’язки начальника УЖКГіБ Ю. Терлецьким договору із ТзОВ “Сяйво”, інформує наше джерело в міській раді. Минулого тижня до Трускавецької мерії надійшов лист із прокуратури, датований ще 27 квітня, в якому п. Юрія Терлецького визнано неправим у даному питанні. Нагадаємо, що “Сяйво” виграло тендер на обслуговування мереж зовнішнього освітлення у Трускавці, проте договір із цим підприємством не підписано досі (а мали підписати ще в березні). Спочатку планувалося віддати ці об’єкти на обслуговування одній із підконтрольних фірм, а тепер – КП “Трускавецьжитло”.

Прокуратура ретельно вивчила це питання і виявила, що тендер (конкурсні торги), в якому брали участь 4 суб’єкти, виграло саме ТзОВ “Сяйво”. Відомості про це були опубліковані згідно чинного законодавства у виданні “Вісник державних закупівель” (№ 31 (447) від 14 березня 2011 року).

За наслідками проведеної перевірки прокуратурою міста Трускавця на ім’я трускавецького міського голови Руслана Козира внесено подання про усунення порушень законодавства України про здійснення державних закупівель та притягнення до дисциплінарної відповідальності в. о. начальника УЖКГіБ ТМР Терлецького Ю. Б, а також на ім’я п. Терлецького внесено припис про усунення порушень законодавства про здійснення державних закупівель, інформує наше джерело.

Лист до ТМР з цього питання надійшов за підписом прокурора м. Трускавця, старшого радника юстиції Юрія Яремчука. До речі, нам стало відомо і про те, що прокуратуру цікавить ситуація на міському радіо. Як нам стало відомо, пані Світлані Марецькій, яка знаходиться в декретній відпустці, вже котрий місяць не виплачується заробітна платня та відпускні, в той же час влада щомісяця друкує по два випуски бюлетеня “Голос ради” тиражем по 5 тисяч штук, хоча видатки на це в міському бюджеті не передбачено. Дещо злагіднити ситуацію має 10 тисяч гривень дотації, яку планують надати для КП “Редакція міського радіомовлення” на наступній сесії, проте все-таки варто нагадати чиновникам у міській раді слова мера Р. Козира “Закон повинен бути понад усе!”. І якщо вимагає прокурор притягнути п. Терлецького до адмінвідповідальності, то догану йому можна й дати.

(Переглядів 35 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви