Чи відповість трускавецька влада за погризеного псами хлопчика?

12.12.2011 | Filed under: Новини

Трагедія розігралася ввечері у п’ятницю, 9 грудня, в курортному парку Трускавця. Бродячі собаки накинулися на 13-річного місцевого хлопчика, котрий ішов із товаришем та покусали його. Наші джерела стверджують, що дитина ненавмисно наступила на пса, оскільки були сутінки, а на хлопця тоді накинулася ціла зграя, 6 чи 7 собак. Неодноразово «Трускавецький вісник» піднімав тему бродячих собак у Трускавці, про укуси розповідали на понеділкових нарадах в трускавецькій мерії і представники санстанції. Та дальше періодичних відстрілів цих тварин справа не рухається. Собак потрібно забрати з курортного парку, проте потрібно для цього наперед створити хоча б якісь елементарні умови для їхнього утримання, вольєр чи притулок. Та кошти місцевого бюджету витрачаються на відлови псів, котрі здійснювали в 2011 році представники комунальних підприємств Львова та Стрия. Маємо інформацію, що влада Трускавця відповідальність за п’ятничний випадок хоче покласти на захисників тварин, буцімто хлопця покусав пес, якого зоозахисники забрали зі Львова, та це не відповідає дійсності. Доки влада закриватиме очі на цю проблему? Вже дочекалися нещастя, чи може укусу 13-річної дитини замало і потрібно чекати, поки пси не покусають ще кількох відпочивальників?

(Переглядів 14 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви