Давайте настроюватися на позитив!

11.12.2020 | Filed under: Новини

У теперішній непростий час, коли багато людей від безвиході опускають руки та впадають в депресію, надзвичайно важливо вміти переналаштувати себе на іншу хвилю та постаратися побачити у своєму житті максимум позитиву. Зрештою, сам факт нашого життя – що ми живемо, любимо когось і люблять нас, не голодуємо, бачимо цей світ, ходимо своїми ногами, маємо друзів та родину – це теж великий дар, за який щодня потрібно дякувати Богові.

Про те, що налаштування на позитив вкрай потрібне і для дітей, і для дорослих, про те, що таке візуалізація мрії і що думки мають властивість матеріалізуватися, поговорять на «позитивному» семінарі, який пройде наступного тижня в СЗШ №1 м. Трускавця.

Семінар «Думайте тільки про хороше. Янголи чують ваші думки» проходитиме 16 грудня о 10.15 в світлиці СЗШ №1 при дотриманні всіх встановлених урядом карантинних обмежень. Проведуть його вчителі Лариса Барабаш та Світлана Василишин.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви