На сесії 27 травня керівництво фракції «Наша Україна» в ТМР мало не зірвало пленарне засідання. Демонстративний вихід із сесійного залу керівника фракції Ігоря Пілька та його вірного друга Петра Іванишина, а також депутата В. Лаврінка стався після нанесення кількох образ міському голові та звинувачення його в порушенні регламенту. Формальним приводом для таких дій цих депутатів стало те, що мер Лев Грицак вніс пропозицію обрати головою об’єднаної комісії з питань архітектури та будівництва та житлової депутата Анатолія Стародуба, який на даний час очолює житлову комісію. Минулого року склав із себе повноваження голова комісії з питань архітектури та містобудування Орест Сарахман, до даної комісії входили і депутати, яких БЮТ позбавив депутатського мандату в 2008.
«Наша Україна» після чотирьох років діяльності міської ради раптом згадала, що їй належиться посада голови комісії, оскільки двоє депутатів від «Третьої сили» очолюють комісії міської ради, а від них лише один такий очільник. Демарш керівництва фракції «НУ» в міській раді не підтримала абсолютна більшість депутатів цієї політичної сили, всі решта присутніх нашоукраїнців залишилися в залі і продовжували конструктивну роботу, тим більше, що питання, які розглядалися, були не політичні, а земельні та направду потрібні для швидкого врегулювання.
Міський голова Лев Грицак в ексклюзивному коментарі для нашого видання висловив припущення, що депутати міської ради Пілько, Іванишин та Лаврінок таким чином намагаються зірвати бюджетний процес, адже прийняття бюджету розвитку планувалося на четвер, 27 травня, після закриття цієї сесії, на позачерговій, яку провели б в цей же день. «Їм не вдасться нашкодити громаді міста та заблокувати прийняття бюджету розвитку Трускавця, адже більшість депутатського корпусу ніколи не піде проти громади» – наголосив Лев Ярославович. Що прикметно, потрібність прийняття бюджету розвитку розуміють всі, в тім і такі непримиренні опоненти Лева Грицака та можливі кандидати на мерських виборах як Євген Юник, Юрій Яворський, Руслан Крамар та деякі інші. Всі вони після демаршу Пілька та його двох прибічників залишалися в сесійній залі до завершення пленарного засідання, брали активну участь в роботі сесії, обговорюючи проблеми та голосуючи, виявляючи таким чином свою громадянську позицію.
Власна інформація
ТОП коментованих за тиждень