Депутати – молодці

26.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Близько двох годин в залі засідань міської ради тривало чергове пленарне засідання сесії ТМР. Депутати попрацювали злагоджено і конструктивно, було позитивно вирішено близько десяти питань, незважаючи на мінімальну для кворуму кількість обранців. Так, було звільнено від сплату держмита за подачу позовних заяв до трускавецького міського суду міську раду та ТзОВ «Трускавецький водоканал», на виконання Постанови Кабміну створено комісію міської ради з питань погодження окремих питань, задоволено клопотання начальника Управління праці та соцзахисту ТМР щодо надання допомоги непрацюючим непрацездатним особам, престарілим, дітям репресованих, а інвалідам (певні категорії) покрито кошти на житлово-комунальні послуги. Було внесено невеличкі зміни в положення про Управління праці та соцзахисту і про Трускавецький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Депутати не захотіли переводити об’єкт будинку 1 в провулку Тихий з комунальної власності в державну, суперечки виникли навколо купівлі КП «Наше місто» машини для прибирання вулиць влітку та взимку, зокрема щодо її реальної вартості та потреби амортизаційних відрахувань, знову, як і минулої п’ятниці, депутатам не вдалося розглянути питання затвердження ліквідаційного балансу КП «Ринок», про що просила депутат Наталія Петрівська. Останнє питання, яке розглянули депутати – погодили Статут ТзОВ між КП «Наше місто» та сільрадою Волі Якубової, початково статутний фонд складе 4 тисячі гривень, це потрібно було для просування концепції будівництва полігону переробки твердих побутових відходів в цьому селі Дрогобицького району, доповідав Віктор Марченко, заступник міського голови.

Варто теж зазначити, що на початку пленарного засідання було ряд депутатських запитів, зокрема Юрій Яворський звернувся з питанням необхідності виділення коштів на реконструкцію будинку 15 на вулиці Річки (колишня Пельменна) та встановлення вхідних дверей, бо вже був випадок, що її підпалили бомжі. Депутат Іванишин вкотре просив надати йому дані по розміщенні реклами в Трускавці, мер попросив його зайти до нього особисто; депутат Михальцевич вкрай незадоволений станом перевезень у Трускавці. Активно виступали на сесії ТМР 25 травня депутати Процишин, Гарванко, Пілько, Яворський, Свіжинський, Іванишин, Шумин, Юник, Стародуб, Михальцевич, Алієв та ще кілька. Наступне пленарне засідання – завтра, в четвер о 10.00 в санаторії «Карпати», адже в залі засідань ТМР «нема чим дихати», як висловилися депутати. Оскільки розглядатимуться земельні питання, то кворум буде, прогнозуємо, що депутатів прийде понад 30 осіб. Проте і пристрасті можуть бути значно більші, ніж вчора.

Власна інформація (підготував В. Ключак)

(Переглядів 6 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви