Для кого в Дрогобичі так швидко готували бюджетний пиріг.

24.02.2014 | Filed under: Публікації

11.01.2014р. під керівництвом заступника голови Львівської ОДА О.Сторчила та начальника управління Міндоходів області В.Пекарчука відбулась нарада з питань особливостей формування місцевих бюджетів Львівської області на 2014р. де були присутні мери міст. На нараді було відзначено, що Львівщина посіла 24 місце серед інших областей України щодо виконання місцевих бюджетів минулого року. Одне з найбільших не виконань зведеного бюджету за 2013р. зафіксовано в Дрогобичі. Прийняття незбалансованих бюджетів на 2014р. призведе до їх невиконання і фактичні надходження будуть менші прогнозованих, а органам місцевого самоврядування для виправлення помилок при плануванні треба буде брати позики для забезпечення бюджетної сфери фінансовими ресурсами.

   Чиновники відмічали, що слід оптимізувати видатки, оскільки аналіз свідчить проте, що понад 80% витрат місцевих рад йдуть на утримання їх апарату, зокрема високі зарплати керівників міст.

    Застерігала від швидкого і необґрунтованого прийняття бюджетів Народна Рада України і закликала провести громадські слухання щодо прийняття місцевих бюджетів з широким залученням громадськості. Депутатам опозиційних фракцій рекомендували голосувати за місцеві бюджети тільки на підставі рекомендацій громадських слухань і після прийняття обласних бюджетів.

    Застерігали від популізму на шквалт «неможливості виплати зарплати бюджетникам та соціальних виплат населенню внаслідок не прийняття бюджету.» Таке звернення підписали О.Тягнибок, В.Кличко, А.Яценюк.

    Як відреагували на рекомендації та застереження чиновників і керівників опозиції Дрогобицька міська рада, яке себе практично самочинно визнала Народною Радою.

     Вже 31.01.2014р. в Дрогобичі було ухвалено міський бюджет один з найперших не тільки в області, але і в Україні. Які громадські слухання? В матеріалах сесії були відсутні ряд додатків, отже і депутати незнали, що в них, але голосували. Основний аргумент такого поспіху «популізм», від якого застерігала Народна Рада України. При тому,що бюджет області було прийнято 11.02.2014р. Дрогобицькі райці спішать скуштувати бюджетного пирога. Сесія приймає рішення щодо збільшення оплати голові ради та його заступникам. Дані надбавки та премії в 1,5 рази перевищують оклад. Ще раз на рік допомага для вирішення соціальних і побутових питань.

   Народні обранці запланували на 2014р. 15,4 млн.грн. на утримання органів місцевого самоврядування, коли в 2013р. бюджет передбачав такі витрати в 13,3 млн.грн. Щорічно громаді стає дорожче утримувати своїх чиновників. І це притому,що в кінці року міський голова заявив, що вважає їх віддача в роботі становить 20% і він з цим миритись не збирається.

    І тут запланували витрати на зарплату чиновників в 2014р.збільшити на 24% в порівнянні з запланованими на 2013р. Для порівняння в бюджеті Львова такі затрати зросли на 8,1%. Ось і перші результати. Вже на зарплату за січень місяць прийшлось брати позику. Це тільки один фактор бюджетних викрутасів в Дрогобичі.

    Тому і не потрібно гласності, громадських слухань, каверзних запитань. Ваша справа заробляти і наповнювати бюджет, а як це розділити знають у міській  та Народній радах. Гроші люблять тишу.

Першеджерело: Grabovsky.com.ua

(Переглядів 70 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви