Для майбутніх пенсіонерів провели заняття

16.01.2019 | Filed under: Новини

У Трускавецькому відділі обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області тривають заняття в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”. Цей захід допомагає громадянам адаптуватися до нового статусу, заздалегідь підготувати документи для призначення пенсії та вирішити проблемні питання.

Так, сьогодні, 16 січня 2019 року заняття Школи для громадян провела начальник Трускавецького сервісного центру Руслана Каніна. “Пенсійній” грамоті навчали трускавчан та стебничан, які завітали на заняття Школи майбутнього пенсіонера.

Під час занять Школи Руслана Каніна розповіла майбутнім пенсіонерам про порядок звернення за первинним призначенням пенсії, перелік необхідних документів та вимоги до довідок про заробітну плату для призначення пенсії, роз’яснила основні засади пенсійного законодавства, умовами призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату. Окремо акцентувала увагу громадян на можливостях та перевагах використання СМС-інформування та Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, зокрема, для контролю за нарахованою заробітною платою, сплаченими страховими внесками та тривалістю страхового стажу.

Начальник сервісного центру наголосила, що при прийомі документів проводиться їх попередня правова оцінка та, у разі необхідності, скеровуються відповідні запити. З огляду на вищезазначене, рекомендовано завчасно звернутись до органів Пенсійного фонду України з документами для призначення пенсій.

Громадяни цікавляться чи можна отримувати в Україні пенсію, зароблену в іншій країні; які доходи враховуються при обчисленні пенсії; тощо.

Фахівцями Фонду надано вичерпні відповіді на різноманітні запитання громадян.

(Переглядів 38 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви