«Добра Новина» росте і розвивається

02.08.2010 | Filed under: Некатегоризовано

12 червня  у Церкві «Добра Новина» м. Стебник  зібралися лідери помісних Церков з нагоди презентації Програми мобілізації місіонерства «КінгФішер», повідомляє сайт парафії.  Це служіння  започатковане у Південній Африці 12 років тому з метою допомогти Церкві у справі благовістя і місіонерства. За час свого існування служіння розрослося і поширилося на інші континенти, держави, Церкви і деномінації. Представники «КінгФішер» відвідують різні Церкви і презентують  Програму,  застосування якої у діяльності Церкви допоможе віруючим будувати Боже Царство. В Стебнику програму представляв засновник і організатор цього служіння Йохан Трон, ПАР  і  Володимир Шорін, пастор із м. Козятин. Суть Програми полягає у тому, щоб нагадати Церкві її призначення і мету перебування на землі:  проповідь Євангелії і служіння людям у світі. Діяльність Церкви повинна бути сфокусована на фізичних, соціальних, психологічних нуждах людей, на розбитому суспільстві, на забрудненому і споганеному зовнішньому середовищі, на жорстокому поводженні з дітьми та на народах, які ще не чули Євангелії. В усіх цих сферах Церква повинна себе проявити, якщо вона не відгукнеться на ці нужди – вона не має що сказати людям. Програма «КінгФішер» закликає християн змінити стару парадигму і по-новому подивитися на себе, сприймати себе як інструмент у Божих руках.

3 липня стебницька церква «Добра Новина» вітала чотирьох новоохрещених. Водне хрищення відбувалося на озері у с. Модричі. Обряд звершували пастори Володимир  Кузьмич та Анатолій Кузьмич і диякон Василь Мороз. А 18 липня цю стебницьку церкву відвідав Зеновій Василик, пастор Церкви «Божий покров», м. Львів. Разом із пастором завітали його дружина Руслана та донечка Ребекка. Ця благословенна сім’я присвятила себе  на служіння Богу і людям і залишаються вірними своєму покликанню та посвяченню. Вони працюють із нарко- і алкозалежними, із тими, хто перебувають у тюрмах, та хто звільняються із в’язниць, безнадійно хворими, служачи їм словом, молитвою та підтримкою.

(Переглядів 143 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви