Доходи від оренди задекларуйте до 30 квітня

03.03.2016 | Filed under: Акценти

Громадяни, які надають в оренду нерухомість (квартири, будинки, кімнати тощо) чи рухоме майно іншим громадянам, зобов’язані самостійно нараховувати та сплачувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб за ставкою 15% (за минулий рік). Податок сплачується протягом 40 календарних днів, наступних за останнім днем звітного кварталу. Крім зазначеного податку доходи від оренди оподатковуються військовим збором в розмірі 1,5%.

Після закінчення звітного календарного року, не пізніше 30 квітня 2016 р., таким платникам податку необхідно подати декларацію про доходи до податкової інспекції за місцем проживання.

Бланк декларації та консультаційну допомогу при її складанні можна безоплатно отримати в Центрі обслуговування платників податків податкової інспекції, або за телефоном 3-72-81. На час кампанії декларування організовано чергування працівників: у робочі дні з 8 до 20 години, у суботу – з 9 до 16 години.

Декларацію можна подати особисто, або через Інтернет (за наявності електронного цифрового підпису), або не пізніше 25 квітня надіслати поштою з повідомленням про вручення на адресу податкової інспекції (м. Трускавець, пл. Чорновола, 2).

Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 40 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви