Допомога на ліки для постраждалих у АТО

14.07.2014 | Filed under: Публікації

Просимо Вас усіх допомогти коштами на ліки для поранених у Львівському військовому шпиталі. Ліки шпиталю можна передавати тільки офіційно, тому кошти збираються через благодійний фонд “Крила надії”.  Вони давно працюють з онкохворими дітьми і завжди подають звіти по використанню коштів. Гроші необхідно зібрати якнайшвидше.  Не залишайтеся байдужими!
Тут потреби: http://krylanadiyi.org.ua/info/dopomoga-viyskovomu-gospitalyu
 Тут реквізити фонду: http://krylanadiyi.org.ua/info/rekvizyty/
Звіт: http://krylanadiyi.org.ua/info/zvit-dopomoga-viyskovomu-gospitalyu

Важливо!!! Обов’язково потрібно вказати призначення платежу “благодійна допомога Військовому шпиталю”, оскільки фонд збирає і на багато інших потреб (а саме на онкохворих дітей)
Гроші також можна перевести через приват24. У меню “Всі послуги” вибрати “Платіж по Україні”, заповнити всі поля даними з реквізиту та обов’язково призначення платежу.
Всі питання пишіть в коментарях. Дуже надіємося на Вашу допомогу. Навіть 20 грн допоможуть.

Мар’яна Пристай

(Переглядів 89 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви