Досягнення дрогобицьких спортсменів

05.04.2013 | Filed under: Новини

Відбулися зональні змагання з волейболу серед чоловіків та жінок за програмою ХХII спортивних ігор Львівщини та VI обласних ігор ветеранів спорту, присвячених Року Івана Боберського. Усі команди районів та міст обласного значення були розподілені на 6 груп.

Відділу фізичної культури та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради довірили проведення змагань у 4-ій групі (міста Дрогобич і Борислав та Самбірський, Старосамбірський і Турківський райони).

За підсумками зональних змагань дрогобицька доросла чоловіча збірна була третьою, а ветеранські чоловіча і жіноча та доросла жіноча команди посіли перші місця і вибороли три путівки у фінал, який відбудеться наступними вихідними у місті Львові.

Провести змагання на належному рівні посприяли керівники та викладачі Дрогобицького коледжу нафти і газу, відділу освіти та ЗОШ № 14, факультету фізичного виховання ДДПУ імені І.Франка та федерації волейболу міста Дрогобича, а професійне і об‘єктивне суддівство забезпечили відомі в регіоні фахівці Віктор Миджин, Андрій Нороєнко, Світлана Будинкевич та її вихованці Еліна Лук‘янченко і Юлія Будинкевич.

У місті Стебнику відбувся чемпіонат Львівської області з рукопашного бою серед юнаків та молоді. Мета турніру – відбір кращих спортсменів для участі у чемпіонаті України, який буде проходити 12-14 квітня у місті Коблево. Дрогобицькі спортсмени, які виступали об’єднаною командою, школи рукопашного бою Віталія Плеханова та спортивно-оздоровчого центру «Еней» вибороли 13 золотих, 3 срібних і 4 бронзові нагороди.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

(Переглядів 68 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви