Дрогобич погрожує перекрити воду Трускавцю

04.03.2015 | Filed under: Публікації

На понеділковій нараді в дрогобицькій ратуші (2 березня) очільник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала поінформував, що конфлікт у відносинах між Дрогобичем і Трускавцем триває. Як каже Роман Шагала, Трускавець не платить в повному обсязі за надані послуги і не покриває боргу, який накопичився і зростає, а станом на 1 березня — це сума в розмірі 8,1 млн. гривень.

В той же час ПАТ «Львівобленерго» попередило КП «Дрогобичводоканал» про припинення подачі електричної енергії з 10 березня. А це автоматично означатиме перебої з водопостачанням регіону. За словами керівника дрогобицького водоканалу, причиною вимкнення енергопостачання є заборгованість перед ПАТ «Львівобленерго» за спожиту електроенергію, ціна на яку на 1 березня зросла на 4,8% у порівнянні з попереднім місяцем.

– Замість сісти за стіл переговорів і розпочати робити конструктивні вчинки спрямовані на погашення кредиту, Трускавецьке керівництво вдається до критики і неприйнятних здоровому глузду пропозицій на адресу Дрогобицького водоканалу у підконтрольних ЗМІ, – каже Роман Шагала. Посадовець зазначає, що якщо ситуація продовжуватиметься у такому форматі і заборгованість Трускавця перед Дрогобичем зростатиме, то не виключено, що ситуація з припиненням води через повторне вимкнення постачання електроенергії ПАТ «Львівобленерго» може повторитися. Роман Шагала також зауважив, що звернувся до нардепа Богдана Матківського, аби той виступив посередником у врегулюванні конфлікту.

Натомість секретар Дрогобицької міської ради та в.о. міського голови Дрогобича Тарас Метик повідомив, що на минулій сесії дрогобицькі депутати прийняли заяву-звернення до влади Трускавця та дирекції ТзОВ «Трускавецький водоканал», де застерігають, що при продовженні накопичення боргу вони підуть на припинення подачі води місту Трускавцю, оскільки ситуація набирає політичного забарвлення. Також Тарас Метик розповів про переговори, які ведуться з керівниками Трускавця на рівні ЛОДА, однак у місті-курорті дрогобичан вперто не чують.

Нагадаємо, що минулого тижня вже було припинено електроживлення водозабору «Гірне» і на два дні позбавлено водопостачання населення Дрогобича, Трускавця і Стебника. Також нагадаємо, що з 1 квітня значно зростає вартість електроенергії, тож в близькому майбутньому відімкнення водопостачання може стати для мешканців регіону, особливо трускавчан та бориславців, звичним явищем. Ситуація потребує пошуку компромісу, який влаштував би і дрогобицьку, і трускавецьку сторони конфлікту.

Вл. інф.

(Переглядів 309 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви