Дрогобич виступив проти розміщення російського флоту на території України

22.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

22 квітня дрогобицький міський голова Микола Гук, депутати міської ради оприлюднили заяву з приводу підписання Президентом України Віктором Януковичем угоди про продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації, у якій, зокрема, зазначено:

«Підписання Президентом України Віктором Януковичем угоди про продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території нашої держави вважаємо антиконституційним актом проти українського народу.

Вважаємо, що Президент, який є найвищим гарантом Закону, порушив норми Конституції щодо заборони розміщення на території України іноземних військових баз. Заради тимчасових економічних вигод та міфічної дружби з Росією він знехтував національними інтересами України, виставивши їх на торг.

Вважаємо, що цією угодою Віктор Янукович продемонстрував готовність беззастережно віддати національний суверенітет на поталу Москві, що утвердило її сподівання відродити свою імперську могутність та реалізувати неоколоніальні задуми щодо України.

Сьогодні доля Української держави – вкотре під загрозою. Антиукраїнські сили, які розхитують основи державної цілісності України, руйнують наші національні цінності, активізувалися у нових потугах взяти реванш. У цей непростий час, коли вороги посилюють зашморг русифікації і поневолення України, відкрито заявімо “Ні!” реваншизму Москви. Ми відстоювали і будемо відстоювати національну ідею, возвеличували і будемо возвеличувати українських героїв, боролися і будемо боротися проти тих сил, які стоять на шляху нашого національного поступу.

Дрогобицька громада засуджує підписання Президентом України Віктором Януковичем угоди про продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території нашої держави. Ми вимагаємо від Верховної Ради України не ратифіковувати цю зрадницьку угоду і заявляємо про свою готовність відстоювати національні інтереси України, честь і гідність Української нації!».

Іван Тихий, http://drohobychanyn.io.ua

(Переглядів 16 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Оголошення: знайдено ключі
  25.11.2019 | 09:32

  В неділю, 24 листопада, після обіду була знайдена зв’язка ключів біля будинку № 72 на вул. Стебницькій у м. Трускавці. Власнику ключів прохання звертатися за тел. 067-977-82-12 (п. Уляна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Повідомлення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури […]

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви