Дрогобич виступив проти розміщення російського флоту на території України

22.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

22 квітня дрогобицький міський голова Микола Гук, депутати міської ради оприлюднили заяву з приводу підписання Президентом України Віктором Януковичем угоди про продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації, у якій, зокрема, зазначено:

«Підписання Президентом України Віктором Януковичем угоди про продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території нашої держави вважаємо антиконституційним актом проти українського народу.

Вважаємо, що Президент, який є найвищим гарантом Закону, порушив норми Конституції щодо заборони розміщення на території України іноземних військових баз. Заради тимчасових економічних вигод та міфічної дружби з Росією він знехтував національними інтересами України, виставивши їх на торг.

Вважаємо, що цією угодою Віктор Янукович продемонстрував готовність беззастережно віддати національний суверенітет на поталу Москві, що утвердило її сподівання відродити свою імперську могутність та реалізувати неоколоніальні задуми щодо України.

Сьогодні доля Української держави – вкотре під загрозою. Антиукраїнські сили, які розхитують основи державної цілісності України, руйнують наші національні цінності, активізувалися у нових потугах взяти реванш. У цей непростий час, коли вороги посилюють зашморг русифікації і поневолення України, відкрито заявімо “Ні!” реваншизму Москви. Ми відстоювали і будемо відстоювати національну ідею, возвеличували і будемо возвеличувати українських героїв, боролися і будемо боротися проти тих сил, які стоять на шляху нашого національного поступу.

Дрогобицька громада засуджує підписання Президентом України Віктором Януковичем угоди про продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території нашої держави. Ми вимагаємо від Верховної Ради України не ратифіковувати цю зрадницьку угоду і заявляємо про свою готовність відстоювати національні інтереси України, честь і гідність Української нації!».

Іван Тихий, http://drohobychanyn.io.ua

(Переглядів 16 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви