Дрогобицька громада сказала своє слово щодо угоди Віктора Януковича з Росією

26.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

25 квітня за ініціативою депутатів Дрогобицької міської ради на площі Ринок відбулося віче з приводу продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України. На віче виступили міський голова Микола Гук, секретар міської ради Алла Гладун, депутат обласної ради Михайло Ваврин, Почесні громадяни міста професор Омелян Винницький та міський голова першого демократичного скликання Мирослав Глубіш, депутат міської ради Роман Курчик (НРУ), депутат першого демократичного скликання Михайло Белей, викладачі Дрогобицького педуніверситету Ярослав Радевич-Винницький, Олег Баган та інші. На віче прийнято резолюцію, текст якої подаємо повністю:

«Ми, учасники віче у Дрогобичі, протестуємо і засуджуємо підписання Президентом України Віктором Януковичем угоди про продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території нашої держави.

Вважаємо, що Президент порушив норми Конституції щодо заборони розміщення на території України іноземних військових баз. Заради примарних економічних вигод та ілюзії міфічної дружби з Росією він знехтував національними інтересами України, виставивши їх на торг.

Вважаємо, що цією угодою Віктор Янукович продемонстрував готовність беззастережно віддати національний суверенітет на поталу Москві, що утвердило її сподівання відродити свою імперську могутність та реалізувати неоколоніальні задуми щодо України. Подальше розміщення російського флоту у Криму може призвести до повної окупації Севастополя та Кримського півострова.

Ми, учасники віче в Дрогобичі, засуджуємо звільнення Головнокомандувача Військово-Морських Сил України адмірала Ігоря Тенюха на догоду Москві. Висловлюємо свій протест щодо прагнення Президента України Віктора Януковича спорудити так званий «міст єднання» через Керченську протоку. За цим криється прагнення створити всі умови для безперешкодної навали російських військ в Україну. Росія робила і робить все для того, щоб навічно закріпитися у Севастополі і Кримському півострові. Нинішній Президент України цьому сприяє.

У цей непростий час, коли вороги посилюють зашморг русифікації і поневолення України, відкрито заявімо : “Ні!” реваншизму Москви, «Ні!» – продажності Президента Януковича.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України не ратифіковувати цю зрадницьку угоду, від Конституційного Суду України та Генеральної Прокуратури України – ініціювати імпічмент Президента України Віктора Януковича, який, порушивши ст. 111 Конституції України, вчинив державну зраду проти українського народу.

Не забуваймо трагічних уроків нашої історії, не забуваймо уроків Тузли!

Українці, не дозвольмо продати суверенітет України за оманливі обіцянки дешевого газу! Разом ставаймо на захист України!

Відрядити у вівторок, 27 квітня, до Києва під Верховну Раду України делегацію Дрогобича з прапорами України і Дрогобича і протестними лозунгами!»

Іван Тихий

(Переглядів 15 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви