Дрогобицьке музичне училище – лихоманка завершилась

21.11.2013 | Filed under: Новини

20 листопада у Дрогобицькому музичному училищі імені Василя Барвінського нарешті поставлено крапку в історії обрання нового керманича: вкотре посаду посів Микола Ластовецький. Він з великою перевагою у 180 голосів (проти 7 і 8 у опонентів) переміг у цій боротьбі, ще раз засвідчивши потужну підтримку з боку колективу.

Цьогоріч процес обрання директора пройшов надзвичайно складно, із застосуванням брудних технологій з боку опонентів. Старожили цього закладу не пригадують подібного напруження, яке довелося пережити училищу за останніх два місяці. Інтригу у всьому цьому додавала затримка дати проведення виборів. Досі залишається незрозумілою мета та цілі опонентів, які вдалися до потужної інформаційної війни для руйнування іміджу переможця. Чи не розрахували сили, чи недооцінили авторитет та підтримку – проте на вибори вони так і не з’явилися.

Очевидно після цієї інформації з’явиться багато скептиків, які не зрозуміють вибір колективу. Проте саме у цьому криється відмінність та особливість музичного училища від інших навчальних закладів. У творчих колах хороший педагог – той, хто має за плечима чималий досвід. І чим старший викладач, тим кращі результати демонструють його учні. Справді за останні роки цей заклад не лише не збавив обороти, але й вийшов на нові рубежі досягнень. Судіть самі вперше понад 80% випускників цього закладу поступило у вищі учбові заклади. І таких досягнень є чимало. Результатом їх є праця колективу, є рівновага в середині колективу та стабільність роботи. То ж сподіваємось, що наступних 5 років митці з цього закладу порадують шанувальників музики новими досягненнями.

Ярослав Баран

(Переглядів 126 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви