Двері податкової завжди відкриті для майбутніх платників

20.11.2013 | Filed under: Новини

Наші діти – наше майбутнє. Трускавецькі податківці велику увагу приділяють вихованню податкової грамотності майбутніх платників податків. Адже якщо вони змалку будуть розуміти важливість податків та необхідність їх сплати, ми зможемо розраховувати на те, що наша країна стане квітучою та заможною державою.

От і нещодавно до Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ завітали старшокласники середньої школи № 3.

Представник відділення Наталія Роїк розповіла дітям про податки та для чого вони потрібні, про різноманітні електронні сервіси, що впроваджуються Міністерством доходів і зборів для того, щоб полегшити ведення бізнесу. Школярі мали змогу побачити роботу Центру обслуговування платників – як видаються довідки, приймається звітність чи надаються консультації, а також поспілкуватися з державними інспекторами та дізнатися про основні завдання податківця.

Проведення таких заходів є важливим джерелом отримання необхідних знань, позаяк від їх якості залежить і подальше доросле життя.

Наталія Роїк, ГДРІ Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 40 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви