Двері податкової завжди відкриті для майбутніх платників

20.11.2013 | Filed under: Новини

Наші діти – наше майбутнє. Трускавецькі податківці велику увагу приділяють вихованню податкової грамотності майбутніх платників податків. Адже якщо вони змалку будуть розуміти важливість податків та необхідність їх сплати, ми зможемо розраховувати на те, що наша країна стане квітучою та заможною державою.

От і нещодавно до Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ завітали старшокласники середньої школи № 3.

Представник відділення Наталія Роїк розповіла дітям про податки та для чого вони потрібні, про різноманітні електронні сервіси, що впроваджуються Міністерством доходів і зборів для того, щоб полегшити ведення бізнесу. Школярі мали змогу побачити роботу Центру обслуговування платників – як видаються довідки, приймається звітність чи надаються консультації, а також поспілкуватися з державними інспекторами та дізнатися про основні завдання податківця.

Проведення таких заходів є важливим джерелом отримання необхідних знань, позаяк від їх якості залежить і подальше доросле життя.

Наталія Роїк, ГДРІ Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 40 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви