ФК «Зоря-Трускавець» рулить!

29.12.2015 | Filed under: Публікації

Як інформує наше власне джерело, у понеділок, 28 грудня, в Трускавецькій міській раді відбулося нагородження ФК «Зоря-Трускавець». Нагородження проводив Василь Кобільник, голова Федерації футболу Дрогобицького району. Нагадаємо, що ФК «Зоря-Трускавець» (доросла збірна) отримали срібні нагороди Прем’єр-ліги чемпіонату Дрогобичинни, юнаки натомість – бронзові.

В номінації «Кращий тренер» Прем’єр-ліги чемпіонату Дрогобичинни 2015 року став Юрій Олександрович Завилов (ФК «Зоря»).

Мер міста Трускавця Кульчинський Андрій Богданович і директор КП «Трускавецьтепло» Крамар Руслан Ярославович отримали медалі і грамоти за вагомий внесок і розвиток ФК «Зоря-Трускавець».

За відданість рідній команді медалі і грамоти отримали Крамар Мирон Адамович і його син Крамар Ігор Миронович.

«Трускавецький вісник» вітає весь колектив ФК «Зоря-Трускавець» і всіх меценатів нашої трускавецької футбольної команди з цим визнанням заслуг «Зорі». Ми вірили у вас, і віримо, що в 2016 році ви втрете носа всім, хто стане на вашій дорозі до перемоги.

Вл. інф.

(Переглядів 208 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви