Фотоконкурс газети «День»

17.08.2015 | Filed under: Акценти, Оголошення ТВ

Шановні друзі! Триває прийом фоторобіт на вже традиційний, XVII Міжнародний фотоконкурс газети «День»!

Проект є соціальною ініціативою «Дня», відвідання фотовиставок безкоштовні. Конкурс проводиться щорічно вже сімнадцять років поспіль, і добре відомий в Україні.

Мета конкурсу – це добір кращих світлин української фотожурналістики й авторів-аматорів для популяризації на шпальтах газети «День», у виставкових залах України та за кордоном, у мережі Інтернет, стимулювання професійного і творчого зростання учасників.

В цьому році Вас очікують ще більше подарунків та визнання Вашого таланту.

Серед наших постійних партнерів – провідні телекомпанії України, посольства, найбільші магазини побутової техніки, телекомунікаційні компанії.

Відтепер взяти участь у фотоконкурсі ще простіше! Заповнюйте онлайн-анкету, прикріпляйте свої фото, тисніть кнопку «Підтвердити» і очікуйте результати восени. Всі умови й номінації – за лінком http://www.day.kiev.ua/uk/content/hvii-mizhnarodnyy-fotokonkurs-gazety-den

Фотографії приймаються до 27 вересня 2015 року.

(Переглядів 132 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви