Хабарники, стережіться!

21.05.2016 | Filed under: Акценти

У рамках боротьби з корупцією влада Китайської Народної Республіки (КНР) визначила мінімальний розмір хабара, за який можна заплатити життям. Нове рішення спільно ухвалили Верховний народний суд і Верховна народна прокуратура. Відповідно до нього, смертна кара може бути застосована до чиновників, які отримали хабар у сумі від 3 млн. юанів (близько 463 тисяч доларів).

Раніше, згідно з Кримінальним кодексом КНР, до кримінальної відповідальності притягали за отримання хабара у сумі 5000 юанів. Через інфляцію та збільшення валютних доходів цю мінімальну суму збільшили, але покарання стало жорстокішим.

Щоправда, за наявності пом’якшувальних обставин смертний вирок можуть винести умовно. Наприклад, тим, хто співпрацював зі слідством, смертну кару можуть замінити довічним ув’язненням без права дострокового звільнення чи пом’якшення вироку. Чиновника, якому стало відомо, що член його сім’ї або помічник отримав хабар, і який не повідомив про це, вважають співучасником злочину.

Таке суворе покарання очікує китайців і за інші злочини. Наприклад, цьогоріч, у лютому, стратили мільярдера Лю Ханя та чотирьох людей з його найближчого оточення. Один із найбагатших жителів країни таємно очолював велике злочинне угруповання, на рахунку якого вбивства, діяльність нелегальних казино і торгівля зброєю. Мільярдер був тісно пов’язаний з екс-керівником держбезпеки КНР Чжоу Юнканом, якого звинуватили у корупції та хабарництві. Судове розслідування у його справі наразі триває.

Газета «Дивовижний Китай»

(Переглядів 29 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви