Гайда до лісу!

29.04.2013 | Filed under: Публікації

Напевно, найкращим місцем відпочинку у Трускавці є все-таки курортний парк. По-перше, велика площа території, по-друге, окультуреність, по-третє, є де присісти, є на що глянути і прогулянка тут ніколи не набридає. Але є одне «але». Парк – це не дика природа, в середовищі якої відчуваєш себе все-таки вільніше, ніж поміж десятків чи сотень відпочивальників. А ще в парку добре гуляти, якщо не спускатися нижче фігури Матері Божої. Бо вже перед «Едвардом» – шум, гам, від кількості децибелів аж зашкалює.

Тому якщо Ви все ж вирішили прогулятися парком, варто «гучну» територію оминути якнайшвидше. Найгаласливіші місця (це якщо не враховувати всього бульвару-базару Юрія Дрогобича) – 1) між «телевізором» та музеєм історії міста – з одного надривається голос, який закликає нас пообідати в тому чи іншому ресторані, а з іншого нас агітують піти в музей і … відвідати виставку-продаж «Кам’яна веселка»; 2) у післяобідній час біля ресторану «Корчма»; 3) навпроти бювету перехрещуються заклики відвідати Палац культури імені Шевченка та пісні з аудіомагазину. Лунає музика з тиру, а вище «Едварда» постійно стоїть жіночка, яка принципово співає тільки російські романси. Втім, пройшовши це «пекло для вух», можна гарно відпочити в нашому парку.

Альтернативою є прогулянка лісом – чи то при виїзді з Трускавця (вулиця Дрогобицька), чи на Сагайдачного, чи при вулиці Городище. Один з варіантів відпочинку для мешканців стебницького кільця – лісок поблизу залізничної колії, вулиця Мазепи, де і зроблені більшість з поданих тут фото. Автовласники можуть дозволити собі виїзд, для прикладу, на Помярки. На відміну від парку у наших лісах одна велика проблема – засміченість.

Проте навіть незважаючи на це, годинка-півтори перебування на лоні дикої природи сприяє відновленню сил, заспокоює, надихає, оздоровлює. Чисте повітря, шум верховіття дерев, спів пташок, приємна прохолода в спекотній день – заради цього варто знайти час, щоб завітати до лісу. Не обов’язково тільки на вихідні, можна і в будні після роботи, для прикладу з 18.00 до 19.30. Або розпочати свій день з прекрасного ранку в лісі. Що ж стосується довшого перебування на природі під час вік-енду, то слід пам’ятати, що ліс – наша спільна власність і що ми теж сюди можемо повернутися. Тому бажано в лісі не смітити, а якщо вже й «посиділи», то акуратно поприбирати за собою і винести той непотріб, який ми сюди заносимо – пляшки, пакети, банки, папір, скло, пластик тощо.

Ліс, як і Трускавець – наш спільний дім. Зробимо його чистішим тільки тоді, коли від закликів перейдемо до реальних діл. І тоді в лісі відпочивати стане ще краще, ніж зараз.

Володимир Ключак

(Переглядів 233 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України
  17.01.2020 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)День туризму у Трускавці (афіша) (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)

 • Оголошення
  10.12.2019 | 09:22

  Виконуємо внутрішні роботи (шпаклювання, плитка та інше). Телефон 097 032 95 36 (Степан). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Приватні оголошення (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Оголошення (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви