ГКК “Карпати” сприяв проведенню фестивалю авіамоделістів

16.10.2013 | Filed under: Новини

На дрогобицькому летовищі проходив фестиваль авіамоделістів, присвячений закриттю сезону. Події розвивалися у неділю, 13 жовтня. Організаторами фестивалю були відомі в авіамоделюванні та аероспорті особи – Володимир Чума, Андрій Мелимука, Юрій Роговий, Костя Афанасьев. Спонсором фестивалю виступив готельно-курортний комплекс «Карпати». Слід зазначити, що керівник цієї оздоровниці Лев Грицак, палкий любитель авіаційної справи, сам брав участь у фестивалі. Генеральний директор ГКК “Карпати” розповів, що на летовищі планують організовувати також інші види авіаційних змагань. Він також зазначив, що цей об’єкт орендує готельно-курортний комплекс «Карпати».

Хоч погода не дуже сприяла, але вдалося запустити практично всі моделі. Для стороннього ока, та й для самих учасників, це було досить видовищне шоу. На летовище приїхали також місцеві байкери. Вони брали участь у спеціальній програмі в рамках фестивалю. За дійством спостерігали місцеві жителі, були тут також діти, котрим, мабуть, найбільше сподобався фестиваль. Справді, захід цього дня вийшов пречудовий. Крім змагань авіамоделістів, на летовищі була розгорнута польова кухня, тому, тут було добре всім.

Василь Кирилич, газета «Франкова криниця Підгір`я»

(Переглядів 43 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви